Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « Rozmowy o: Krewetka zmieniająca kolory, czyli Babaulti Rainbow.
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozmowy o: Krewetka zmieniająca kolory, czyli Babaulti Rainbow.  (Przeczytany 1894 razy)
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« : Wrzesień 11, 2012, 17:19:56 »

Witam wszystkich posiadaczy K.Babaulti Rainbow.

Babaulti, to moje pierwsze krewetki od jakich zacząłem jakiś czas temu, od tego czasu sporo wody opłynęło, a krewetki wiele razy zmieniały akwaria zanim w końcu trafiły do akwarium ogólnego 200 litrowego, gdzie przebywają i mnożą się wśród rybek.

W między czasie obserwowałem wiele zmian u krewetek wraz ze zmianami warunków, parametrów wody oraz światła. Krewetki są bardzo odważne, często bywa że z ciekawości podskubują rybki. ogromna cześć z nich jest niemal zupełnie przeźroczysta, natomiast zdarzają się i inne (brązowe, zielone, czarne oraz krzyżówki z redkami lekko czerwone i kilka Redek, które również znalazły tam dom).

Dziś przyglądając się akwarium, a w zasadzie szybom, gdyż zbliżył się dzień, w którym czyszczę szyby, znalazłem niebieską sztukę którą dziś się z wami podzielę Wink
(wybaczcie glon na szybach Cheesy)





Zachęcam do wklejania zdjęć z innymi ciekawymi odmianami barwnymi Babaulti Smiley
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 11, 2012, 18:00:26 »

No ładna się wyprodukowała Smiley Ja tak ładnych babaulti nigdy się nie dochowałem. Zawsze były szare albo tylko lekko niebieskawe lub zielone (ale mało intensywnie).
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: