Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « Przerobienie szafki, a wytrzymałość
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Przerobienie szafki, a wytrzymałość  (Przeczytany 3905 razy)
Konstruktor88
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 314


« : Lipiec 23, 2012, 22:06:51 »

Czy wycięcie w środkowej desce dziury mniej więcej takiej jak zaznaczyłem na czarno spowoduje zmniejszenie wytrzymałości szafki i tym samym może coś walnąć?Smiley Planuje zrobić terrarium dla żółwia stepowego w szafce i by mógł przez tą dziurę przechodzić sobie do dalszej części.

Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2012, 20:59:33 »

Czy wycięcie w środkowej desce dziury mniej więcej takiej jak zaznaczyłem na czarno spowoduje zmniejszenie wytrzymałości szafki i tym samym może coś walnąć?Smiley Planuje zrobić terrarium dla żółwia stepowego w szafce i by mógł przez tą dziurę przechodzić sobie do dalszej części.
Nic się nie stanie.
Zapisane

Luna_s20
Licho
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 33



WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 19, 2012, 06:20:12 »

Nie powinno się nic stać (nie wiem z czego jest szafka - bo widzę że od zewnątrz okleinka) - ale jeśli nie masz pewności możesz zabezpieczyć przy przegródce od frontu i od pleców dodatkowymi listwami wewnątrz.
Zapisane

Licho nie śpi...
rastaman86
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

to jest hobby !!!


« Odpowiedz #3 : Styczeń 12, 2013, 17:43:14 »

jeżeli to jest MDF to jest dziwne że stoi. ja postawiłem 54l na komodę z takiej płyty i baniaczek stał tylko 2 dni bo przestała się otwierać. ja bym coś solidniejszego postawił
Zapisane

Akwarium  60x30x30=54l
amstaff12
Nowy
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #4 : Styczeń 12, 2013, 20:37:27 »

Nic się nie stanie
a propo akwarium to brakuje mu ducha !!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: