Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bojownik  (Przeczytany 3970 razy)
Wiolettass
Nowy
*
Wiadomości: 19


« : Styczeń 16, 2004, 01:13:35 »

Witam. Niestety znow potrzebuje porady dotyczacej mojej rybki Smiley  zaobserwowalam ze plywa on dookola grzalki i bardzo czesto przebywa przy niej (temp w zbiorniku wynosi 25oC. Czy powinam sie tym martwic?? A moze powinnam podniesc temp wody?? dzieki za odpiwiedzi
Zapisane

Kto pyta nie błądzi ;-)
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #1 : Styczeń 16, 2004, 10:30:51 »

Spróbuj podnieść do 26C. Ja mam zawsze 27-28 a przy niższych temperaturach zauwayłam kiedy jeszczemiałam molinezje że siedziały przyklejone brzuchami do grzałki.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
Wiolettass
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #2 : Styczeń 16, 2004, 21:59:24 »

Czesc, podnioslam mu temp do 26oC ale dalej przebywa za grzalka. Umiejscawia sie na wysokosci pierwszej przyssawki mocujacej z tylu grzalki i tam sobie siedzi. Czy to moze byc od tego ze szuka po prostu jakiegos schronienia?? moje roslinki nie sa jeszcze na tyle duze zeby mogl sie w nich kryc. Bardzo prosilabym o porade
Zapisane

Kto pyta nie błądzi ;-)
Góral
Tomek
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 897


Przyjaciel Wiosny


WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 16, 2004, 23:23:28 »

bojownik dobrze czuje się w temperaturze około 28*C więc może jest mu "zimno"
Zapisane

gg:1384140
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 17, 2004, 14:35:55 »

Bardzo możliwe też że szuka poprostu schronienia, warto o tym pomyśleć, zrobić lub kupić mu jakąś grotkę skoro jest mało roślin.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Wiolettass
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #5 : Styczeń 17, 2004, 14:39:45 »

Wlasnie to jest dziwne bo roslin jest calkiem sporo:) a dzis dokupilam jeszcze jedna. Mam nadzieje ze to cos da. Dokupilam jeszcze mala zebke  mam tylko nadzieje ze nic sie nie stanie, tylko raz bojownik chcial ja skubnac a po tym jak uciekla to dal ja=ej spokuj tylko od czasu do czasu za nia plywa ale jak jest juz blisko to sie odwraca i ucieka. Mam jeszcze pytanko jak zrobic mieszkanko z kokosa??
Zapisane

Kto pyta nie błądzi ;-)
Wiolettass
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #6 : Styczeń 17, 2004, 14:40:48 »

sorry mialo byc zabke
Zapisane

Kto pyta nie błądzi ;-)
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: