Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Burza [200l] proste ;)  (Przeczytany 27632 razy)
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #15 : Kwiecień 30, 2012, 20:56:34 »

Tak, nareszcie po długim czekaniu skalary właśnie złożyły ikre, najprawdopodobniej jej nie odchowam (chyba ze się wykluje a w ogólnym Grin) ponieważ nie byłem na to przygotowany Wink Ku mojemu zmartwieniu jeden skalar postanowił popełnić samobójstwo wyskakując, moje pytanie: czy temu skalarowi który pozostał bez pary, dokupić jeszcze jednego?. Ehh podczas pisania tego postu, skalary zjadły ikre  Lips Sealed  
Pokaż fotki ze złożenia ikry, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, ze owe skalary złożyły ikrę.
Co do samego baniaka to wygląda jak duża  rozdzielnia w zoologu bez metki z cena.
Czekam na foty ze złożenia IKRY
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #16 : Czerwiec 18, 2012, 19:37:25 »

Tak, nareszcie po długim czekaniu skalary właśnie złożyły ikre, najprawdopodobniej jej nie odchowam (chyba ze się wykluje a w ogólnym Grin) ponieważ nie byłem na to przygotowany Wink Ku mojemu zmartwieniu jeden skalar postanowił popełnić samobójstwo wyskakując, moje pytanie: czy temu skalarowi który pozostał bez pary, dokupić jeszcze jednego?. Ehh podczas pisania tego postu, skalary zjadły ikre  Lips Sealed  
Pokaż fotki ze złożenia ikry, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, ze owe skalary złożyły ikrę.
Co do samego baniaka to wygląda jak duża  rozdzielnia w zoologu bez metki z cena.
Czekam na foty ze złożenia IKRY
Zdjęć nie robiłem. Wink)
Akwarium kupione nowe z powodu rozszczelnienia, nic się w zasadzie nie zmieniło Grin
Zapisane

Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #17 : Lipiec 29, 2012, 11:13:46 »

Kolejne tarło! Udało się! Tym razem mam zdjęcia jak i film (który jest lepszy od zdjęć Grin)
Zapisane

Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #18 : Sierpień 02, 2012, 21:08:12 »

Skalarki złozyły ikre i..... ZJADŁY! No cóż to było do przewidzenia.
Ale tym razem nagrałem moment składania!
Ikra:

SKŁADANIE IKRY [film]

Zapisane

Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #19 : Sierpień 23, 2012, 19:23:54 »

Mam kolejne nowe zdjęcie. Dodałem drugi korzeń oraz zrobiłem sobie kokos Grin
Anubiasów z 60 miałem mnóstwo jak widać lecz przez moje zaniedbanie prawie wszystkie microsorsium pognily ;(
Oceniajcie akwarium bo jak dla mnie z tej pustki, powstało coś co wreszcie cieszy moje oko Wink


Zapisane

Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #20 : Grudzień 22, 2012, 20:03:02 »

Kolejna aranżacja której zapomniałem dodać. Dzisiaj jest już wszystko po układne na nowy sposób (bardzo podobny do tego) jednakże "pył wojenny" nie zdążył jeszcze opaść i nie da rady zrobić nowego zdjęcia Wink
Zdjęcie ze starej aranżacji
07/11/2012
Zapisane

Jason Bourne
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


« Odpowiedz #21 : Grudzień 23, 2012, 14:38:11 »

Świetna robota. Rada - pomyśl nad zmniejszeniem oświetlenia (np. nurzaniec wyrastający z prawego tylnego rogu).
Zapisane
Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #22 : Grudzień 23, 2012, 15:10:41 »

Świetna robota. Rada - pomyśl nad zmniejszeniem oświetlenia (np. nurzaniec wyrastający z prawego tylnego rogu).
Na nurzańce jest już miejsce w prawym dolnym rogu akwarium, troche więcej żwiru (którego i tak mam mało) i miejsce.
Jeszcze pył nie opadł woda jest lekko biała poczekam chyba do jutra i wrzucę zdjęcia Wink
Zapisane

Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #23 : Grudzień 26, 2012, 18:30:41 »

Jak obiecałem, tak wrzucam zdjęcie z nowej aranżacji Wink
Zapisane

nikodem0
Zainteresowany
**
Wiadomości: 164


« Odpowiedz #24 : Grudzień 26, 2012, 20:38:46 »

witam ; )
akwa ładne, piękne skalary  ,dałbym jeszcze  jakiś  korzeń na  środek  akwa  obrośnienty np-micorisum
skalary  nie  walczą  z  neonami?
pozdrawiam
Zapisane
Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #25 : Grudzień 26, 2012, 22:04:03 »

witam ; )
akwa ładne, piękne skalary  ,dałbym jeszcze  jakiś  korzeń na  środek  akwa  obrośnienty np-micorisum
skalary  nie  walczą  z  neonami?
pozdrawiam
Walczyły, ale chyba prędkość neonek zmusiła ich do przyjęcia ich do swojego środowiska Wink
Zapisane

nikodem0
Zainteresowany
**
Wiadomości: 164


« Odpowiedz #26 : Grudzień 26, 2012, 22:51:01 »

ja  miałem podobną obsade i niestety neony  nie przeżyły. Jeśli ikra skalarów  by przedtrwała miałbyś  piękne skalarki ; )
Myślisz nad  dołożeniem  korzeni i roślin?
Zapisane
Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #27 : Grudzień 26, 2012, 23:19:13 »

ja  miałem podobną obsade i niestety neony  nie przeżyły. Jeśli ikra skalarów  by przedtrwała miałbyś  piękne skalarki ; )
Myślisz nad  dołożeniem  korzeni i roślin?
Roślin tak, nurzańce z lewej strony, jakiś mech. Na korzenie nie mam pieniędzy (chyba że coś bym znalazł) I więcej wiecej roślin
Zapisane

Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« Odpowiedz #28 : Maj 09, 2013, 20:50:18 »

A więc czas na mały update!

Filtracja
+ Tetra Ex 700

Obsada
+ 13 neonków inessa

Dekoracje
+ jedna skorupa kokosa

Roślinność
+ 2 rodzaje, tylko nie pamiętaj jakie  :mrgreen:


A gdyż jestem profesionalnym fotografem ( :lol: ) dodaje zółte zdjęcie (starałem się jak najbardziej aby były 'nieżółte') jeżeli ktoś by umiał to przerobić na, ładne zdjęcie to licze na PW Wink

Zapisane

Kadafix
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 269


« Odpowiedz #29 : Maj 09, 2013, 22:42:45 »

Bardzo fajne, lubię jak jest dużo roślin, ale szczerzę mówiąc bardziej mi się podobała twoja poprzednia aranżacja. Miała w sobie to coś ;p Ale teraz jest też dobrze Cheesy
Życzę dalszych sukcesów.
Zapisane

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, weź akwarium, popatrz w nie.
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do: