Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tanganika 80l  (Przeczytany 9272 razy)
3Damian3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #15 : Październik 20, 2011, 14:54:30 »

Z tego co wyczytałem to w akwarium podobnym do mojego nie da się hodować ryb z tanganiki, ponieważ są one bardzo terytorialne, a nie chce żeby się zagryzły. Jednak marzy mi się piękne skalne akwarium bez roślin ewentualnie z jednym rodzajem. Co radzicie ?
Zapisane
pietach
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 539


« Odpowiedz #16 : Październik 20, 2011, 16:20:38 »

Jak koledzy wyżej napisali - para Księżniczek
Zapisane

Jak zmieścić 100 ryb w 1 litrze ?
Puszka szprotek i flaszka.
3Damian3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #17 : Październik 20, 2011, 17:51:09 »

A nie może być akwarium ze skalnym wystrojem z rybami nie z tanganiki i nie z malawi ?
Zapisane
Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #18 : Październik 21, 2011, 04:06:28 »

A może np. ze ślepczykami jaskiniowymi. A jeżeli nie koniecznie muszą to być skały tylko kamienie najlepiej otoczaki ale nadadzą się wszelkie gładkie to jeszcze ryby z rodziny babkowatych lub przylgowatych.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
3Damian3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #19 : Marzec 20, 2013, 13:18:30 »

Odnawiam temat, bo już ostatecznie robię akwarium od nowa. Tak jak pisałem mam zamiar zrobić zbiornik z piaskiem jako podłoże, muszlami, kamieniami, czy jakaś roślina to jeszcze nie wiem, korzeń mam bardzo ciekawy, no ale raczej nie będzie pasował do tego otoczenia. Ryby z gatunku babkowatych i przylgowatych by mi bardzo odpowiadały są na pewne ciekawsze niż para księżniczek czy muszlowce, w malawi są już ładne kolorowe no, ale mam 80l a to trochę mało. Zależy mi żeby te rybki się ładnie prezentowały.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: