Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozmnażanie bojowników - problem  (Przeczytany 2855 razy)
sztomo
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Wrzesień 10, 2011, 12:03:26 »

Witam

Mam problem z rozmnożeniem bojowników. Kilka dni temu wpuściłem do akwarium ok.20l dwa bojowniki syjamskie, samca i samice. Temperaturę mają ok. 29 stopni, 15 cm wody. Widziałem na pewnej stronie że powinno się włożyć pokrywkę plastikową pod którą samiec zrobi gniazdo z piany. Po ok. 24 godzinach samiec zaczął robić pianę ,ale po trzech dniach piana zniknęła. Potrzymałem parzkę bojowników w tym akwa dwa dni ale nic się nie działo. Dwa dni temu wpuściłem inną parkę. Samiec zrobił pianę aż wychodzi poza pokrywkę. Teraz nie wiem czy nastąpiło tarło. Po czym to poznać. I jeśli zrobiłem coś żle to proszę napisać jak to zmienić. Z góry dziękuję za odpowiedż.
Zapisane
Konrad.xD
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 10, 2011, 13:31:58 »

Do rozmnażania rybek labiryntowych dobrze jest wrzucić do akwa trochę roślinek pływających, chociaż mi się rozmnażały nawet bez Smiley to że jest duże gniazdo to nie znaczy że doszło do tarła Smiley jak samiec "wyciśnie" ikre z samicy to na pewno zauważysz Smiley pamiętaj o bardzo małym ruchu wody. Pozdrawiam i życzę sukcesu Smiley Konrad. 
Zapisane

Akwa 54l.
2x Barwniak Czerwonobrzuchy
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 10, 2011, 19:40:04 »

Tutaj powinieneś znaleźć wszystko co potrzebujesz wiedzieć: KLIK Pozostałe działy też warto przejrzeć.

Pozdrawiam, R.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: