Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Irishman krewetkarium 20 litrow  (Przeczytany 2260 razy)
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« : Sierpień 29, 2011, 22:36:37 »

Przedstawiam dwie fotki nowego zbiorniczka

Aquael - 30x30x25
filtr z opakowania, grzalka 15w, lampka biurkowa, bo oryginalna przepalila sie po 3 godzinach.....


Tlo - granatowy brystol

- podloze - bazalt, skalki bazaltowe

roslinki - na razie tylko cabomba, + dojdzie jeszcze mech na pierwszy plan

Akwarium ma tydzien, wiec krewetek na razie brak.
http://imageshack.us/photo/my-images/560/20110829221109.jpg



« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2011, 10:39:58 wysłane przez Irishman » Zapisane

Damian12
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216



« Odpowiedz #1 : Sierpień 30, 2011, 09:33:52 »


Aquael - 30x30x25
filtr z opakowania, grzalka 15w, lampka biurkowa, bo oryginalna przepalila sie po 3 godzinach.....



Jak ci się przepaliła to chyba powinna być jakaś gwarancja pogadaj ze sprzedawcą
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #2 : Sierpień 30, 2011, 12:05:52 »

Ciekawie to wygląda, ale roślin tam jak na lekarstwo Cheesy.

Czekam na aktualizacje Smiley.
Pozdrawiam.
Zapisane

Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #3 : Sierpień 30, 2011, 13:31:31 »

Ciekawie to wygląda, ale roślin tam jak na lekarstwo Cheesy.

Czekam na aktualizacje Smiley.
Pozdrawiam.
zgadza sie roslin jak na lekarstwo z prostej przyczyny  - swiatlo , a w zasadzie jedna mala diodowa lampka - jak sie swiatlo poszlo ****, to  wiekszosc wyciagnalem

2) w Dublinie  nigdzie nie moge dostac galezatki kulistej - miala isc  rozlozona na pierwszy plan na przod tam gdzie nizej jest, ale nigdzie jej nie ma.....
dopiero od koniec wrzesnia  bede mial dostawe z PL.
Zapisane

Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #4 : Sierpień 30, 2011, 13:32:35 »


Aquael - 30x30x25
filtr z opakowania, grzalka 15w, lampka biurkowa, bo oryginalna przepalila sie po 3 godzinach.....



Jak ci się przepaliła to chyba powinna być jakaś gwarancja pogadaj ze sprzedawcą

dopiero na koniec wrzesnia - kupowalem w pl, a nie bede placil specjalnie za przesyl bo wyjdzie wiecej niz nowa lampka.
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #5 : Sierpień 30, 2011, 18:13:34 »

zgadza sie roslin jak na lekarstwo z prostej przyczyny  - swiatlo , a w zasadzie jedna mala diodowa lampka - jak sie swiatlo poszlo ****, to  wiekszosc wyciagnalem

2) w Dublinie  nigdzie nie moge dostac galezatki kulistej - miala isc  rozlozona na pierwszy plan na przod tam gdzie nizej jest, ale nigdzie jej nie ma.....
dopiero od koniec wrzesnia  bede mial dostawe z PL.

Masz rację, ciężko znaleźć teraz gałęzatki, które niegdyś chodziły po 1zł.  Miesiąc temu pytałem o cenę w jednym z marketów, cena jaką usłyszałem, powaliła mnie na nogi Cheesy mianowicie 14zł/szt.  Roll Eyes, ładnie podziękowałem i olałem brzydko mówiąc ten sklep Wink.

Dziś kupiłem za 4zł (wciąż drogo ale... Roll Eyes ) gałęzatkę na giełdzie akwarystycznej. Tylko patrzeć jak będziemy patrzeć na neonki w sklepie po 5-8zł  Wściekły.
Zapisane

Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #6 : Sierpień 31, 2011, 09:56:03 »

Korzystajac z okazji, ze mam juz male akwarium, ktore na razie dojrzewa, wiec stoi puste - pytam was o Krewetki ktore moglbym tam trzymac.

Filtrujace, amano, red cherry  odpadaja, bo juz je mam w ilosciach xxxx w drugim duzym zbiorniku.

- chodzi mi o gatunek, ktory bez problemow moglbym rozmnozyc -
myslalem moze o blue bee?

Co polecacie ?  fajnie by bylo , gdyby krewecie bylo widac na tym bazalcie i bazaltowych kamieniach. - moze cos pomaranczowego, albo zoltego?
ps czemu nie moge wgrac zdjecia na glowna strone, tylko link dziala ?
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #7 : Sierpień 31, 2011, 10:27:31 »

Bo poprawny link do twojego obrazka to ten:
http://img560.imageshack.us/img560/3026/20110829221109.jpg

Zapisane

19ak82
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 112


KIELCE


« Odpowiedz #8 : Sierpień 31, 2011, 10:29:07 »

z łatwiejszych krewetek to White pearl. Ładnie je będzie widać na ciemnym podłożu. To ta sama rodzina co Blue pearl i Fire red
Zapisane

Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #9 : Sierpień 31, 2011, 10:44:27 »

nie wychodzi mi dodanie zdjecia, podczas gdy w innym dziale  zdjecie weszlo bez problemu, no nic to  - zdjecie juz dodane wczesniej, tylko sobie monitory obroccie, bo bokiem jest Smiley
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: