Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: Krewetkowe 60x30x30 Anubisa-RE  (Przeczytany 38900 razy)
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #15 : Czerwiec 28, 2011, 20:09:06 »

Witam ponownie. (czyt. Aktualizacja)

Dzięki uprzejmości jednego z naszych roślinnych kolegów miałem dziś zajęcie na 3,5h stania z pincetą przy baniaku  Cheesy.
Ów kolegę pozdrawiam Serdecznie a jak będzie miał na to ochotę to się być może wpisze z uwagami pod spodem  Good !.

Ze zbiornika wyleciał rogatek sztywny, gdyż zbyt szybko się rozrastał zabierając światełko a i tak mało miejsca było, więc dziś powędrował do wiaderka.
Wykoszona została Trawa (szczałka) i dosadzone zostały tu i ówdzie niektóre roślinki, jako że już nie było miejsca na Microsory to najmniejsze zostały na
jakiś czas przytwierdzone do wykałaczki zatkniętej pomiędzy kamykami za co proszę mnie nie karcić Tongue, podrosną to pójdą do ogólniaka Cheesy
A, że na roślinkach się najlepiej nie znam to oszczędzę wam moich zbędnych opisów i wkleję foto baniaka po małej modernizacji.




A tu różnica pomiędzy moim mchem (u góry) a przybyłym Cheesy na dole, gdzie zastępuje od dziś mój meszek, który został wyciągnięty.


Zapisane

kuba1006
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 343


Crystal'ka :)


« Odpowiedz #16 : Czerwiec 30, 2011, 09:36:39 »

Ładnie.
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #17 : Lipiec 11, 2011, 18:35:58 »

Witam, kolejna aktualizacja przed lekką przecinką rotalki Smiley, którą posadzę obok, aby nieco zagęścić nią owe miejsce Smiley.
Jedno co mnie martwi to Brak komentarzy pozytywnych i negatywnych, co oznacza chyba że nie popełniłem zbytnio jakiś byków, ale chyba też podoba się tylko mi mojej Narzeczonej i Kubie1006 (któremu dziękuję za wpis Cheesy ).


Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #18 : Lipiec 11, 2011, 18:41:55 »

tnij też hydrocortyle i zagęszczaj!
Fajny klosz z mchu Ci wyszedł-ciekawe jak na żywo... Wink
Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #19 : Lipiec 11, 2011, 18:56:22 »

Zakładasz wątek 'skoro wakacje' i się dziwisz Tongue Teraz tutaj cisza i spokój... w ciągu roku szkolnego, kiedy każdy ma czas na akwarium i szuka zajęć żeby się tylko nie uczyć to co innego, od komentarzy byś się nie opędził Wink

Jakiś zamysł masz co z tego ma wyjść ostatecznie czy na razie kombinujesz?
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #20 : Lipiec 11, 2011, 19:45:34 »

Vento, jak mniemam niebawem na żywca zaglądniesz w owy kielich Cheesy

Gosiu Smiley zamysł jest taki, że baniak ma być zdrowy i ładnie rosnąć, to mój pierwszy baniaczek tak gęsto obsadzony, od samego początku wsadzałem tam każą roślinkę jaką zdobyłem, by sprawdzić jak rośnie i czy będę w stanie ją hodować, niestety niektóre roślinki zanikły w ferworze walki, np: rogatek wyleciał, bo musiałem go co 3dni przycinać Cheesy (oraz zasłaniał sporo światła), Mały henio poległ po starciu z krewetkami no i wiele inny roślinek, którym moje warunki chyba nie odpowiadały.

Na całe szczęście biorę prywatne nauki u mojego nowego guru w tym temacie Cheesy (którego pozdrawiam Wink ) i zobaczymy co to z tego będzie Smiley, a efekty tych nauk będą odzwierciedlone właśnie w tym experymentalnym baniaczku Smiley.

Dziś dostałem w łapki lepszy aparacik, więc jak się już nim pobawię to wkleję wam kilka fajnych fotek Cheesy tak jak Gosiek u siebie Cheesy (którą to też pozdrawiam Wink )
P.S. Gosiek, jak chcesz samiczkę Z.Niebieskiego to możemy dokonać dilu Cheesy tylko kwestia dogadania co i jak Cheesy
Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #21 : Lipiec 12, 2011, 15:17:48 »

No samiczkę jak masz na zbyciu to chętnie, albo i 2 Wink Tyle że wysyłanie ryb jakoś mnie nie do końca przekonuje. Bywasz na śląsku?
Zapisane
wilk6121997
Zainteresowany
**
Wiadomości: 67


« Odpowiedz #22 : Lipiec 12, 2011, 16:49:20 »

siema

nie wiem czy się nie mylę ale chyba dołożyłeś tło czarne
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #23 : Lipiec 12, 2011, 19:31:01 »

No samiczkę jak masz na zbyciu to chętnie, albo i 2 Wink Tyle że wysyłanie ryb jakoś mnie nie do końca przekonuje. Bywasz na śląsku?

No tak, z tym transportem różnie bywa :/, a na śląsku bardzo często Cheesy, ale w Bielsku-Białej Wink

siema

nie wiem czy się nie mylę ale chyba dołożyłeś tło czarne

Tak, tło ogarnęło cały zbiornik, gdyż stanął tyłem do okna a w zasadzie szafka na której stoi Smiley
Zapisane

Damian12
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216



« Odpowiedz #24 : Lipiec 12, 2011, 19:37:57 »

Bardzo ładnie ten mech wygląda, pięknie się rozrasta
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #25 : Lipiec 12, 2011, 19:46:59 »

Dziś za sprawą Vento, który to zaszczycił swą osobą moja skromną norkę, roślinek przybędzie to też postaram się wstawić następne zdjęcie, a samego Vento pozdrawiam i za roślinki i nie tylko Wielkie Dzięki  Cool

Fotka powstanie jak tylko uporam się z naładowaniem akumulatorka do aparatu i zasadzeniem zdobyczy Cheesy
Zapisane

wilk6121997
Zainteresowany
**
Wiadomości: 67


« Odpowiedz #26 : Lipiec 13, 2011, 09:07:22 »

co tam w akwarium posadziłeś roślinki  :)chętnie zobaczę jak teraz wygląda akwarium
Zapisane
Lucky
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 402


« Odpowiedz #27 : Lipiec 13, 2011, 09:10:40 »

Nie wiem czy to było juz pisane....ale strasznie bedzie widac odchody wszystkich zyjątek - slimakow, krewetek...na tym bialym piasku - po niedlugim czasie on juz nie bedzie tak bialo wygladal....wiem bo przerabialem temat piachu w krewetkarium.   Fajne kompozycje mchów
Zapisane
wilk6121997
Zainteresowany
**
Wiadomości: 67


« Odpowiedz #28 : Lipiec 13, 2011, 09:21:56 »

Nie wiem czy to było juz pisane....ale strasznie bedzie widac odchody wszystkich zyjątek - slimakow, krewetek...na tym bialym piasku - po niedlugim czasie on juz nie bedzie tak bialo wygladal....wiem bo przerabialem temat piachu w krewetkarium.   Fajne kompozycje mchów

ale jak się dba wymienia wodę wyciągając odmulaczem te odchody to jest ładnie
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #29 : Lipiec 13, 2011, 10:31:24 »

No tak, logicznym jest, że akwarium samo z siebie na zewnątrz mułu nie wydali, i że dbać trzeba o to samemu.

Co do roślinek to doszło jeszcze nieco Rotalki i Mchu (którego i tak mam już nadto, ale jeszcze znalazłem nieco miejsca by zobaczyć czy meszek od Vento będzie rósł w inny sposób jak mój )

Po południu będzie Nowa Fota więc uzbrójcie się w cierpliwość Wink
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
  Drukuj  
 
Skocz do: