Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Photoblog o rybkach.  (Przeczytany 1568 razy)
akwarystycznie
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 333


« : Luty 08, 2011, 19:09:55 »

Cześć. Prowadzę fotoblog o rybkach. Na tym serwisie jest b. mało takich osób. Zachęcam was do prowadzenia takiego profilu. Oto mój: http://www.photoblog.pl/fishes/. Zapraszam go komentowania i do znajomych.
Zapisane

The only place where success comes before work is in the dictionary.
("Jedyne miejsce gdzie sukces przychodzi przed pracą jest w słowniku" - angielskim)
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #1 : Luty 08, 2011, 19:24:11 »

Mała rada odnośnie Twojej "bimbrownicy"-wstaw zaworek przeciw zwrotny na wężyk doprowadzający CO2 do zbiornika.
Zapobiegnie ewentualnemu cofnięciu się wody.
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #2 : Luty 08, 2011, 20:14:43 »

Z całym szacunkiem, ale po co Ci taki fotoblog? I skoro już go prowadzisz to wydaje mi się, że nie powinno być tam błędów ortograficznych itp. Nie ma ich dużo, ale jednak (pewnie nie potrzebnie się czepiam) . Chociaż na Twój wiek to jest chyba "modne" Smiley
Zapisane
akwarystycznie
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 333


« Odpowiedz #3 : Luty 09, 2011, 11:17:24 »

Prowadzę go dla przyjemności. Coś w tym złego? Staram się nie robić błędów, jak zauważam to staram się je poprawiać. Nie jest to "modne".
Ile ten zaworek kosztuje mniej, więcej?
Zapisane

The only place where success comes before work is in the dictionary.
("Jedyne miejsce gdzie sukces przychodzi przed pracą jest w słowniku" - angielskim)
DFX
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #4 : Luty 09, 2011, 11:59:55 »

Takie zaworki nie sa drogie - koszt na allegro w granicy 3 do 6 pln +przesylka , co do blogu to wole lekture forum mimo wszystko  Undecided
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: