Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tal 112l nowy start 01/2011  (Przeczytany 14211 razy)
Damian12
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216



« Odpowiedz #30 : Lipiec 25, 2011, 18:24:27 »

Tal na ile starcza ci butla z co2?
Zapisane
Tal
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga."


« Odpowiedz #31 : Lipiec 25, 2011, 22:12:14 »

Cytuj
Następnym razem jak się Tobie tyle uzbiera to daj mi znać  chętnie coś odkupię, bo jakoś nigdy tej bolyxy nie miałem i jestem jej ciekaw czy by u mnie rosła
Anubis-RE o mały włos rośliny by nie skonczyły w śmietniku tak samo jak 40 szt Limnobium gąbczaste ale znalazł się ktoś i z łaską rzucił trochę grosza  za to wszystko w sumie mój błąd,że się nie ogłaszam

Cytuj
Właśnie o nie mi chodziło tylko pomerdałem firmę.
jestem zadowolony z sylvani szkoda, że juwel nie ma w swojej ofercie typowo świetlówki roślinnej przynajmniej takiej nie znalazłem.

Cytuj
Tal na ile starcza ci butla z co2?
Damian12 dziś właśnie wymieniałem na nową za każdym razem piszę markerem na butli datę startu poprzednia chodziła mi od 28 maja do dziś czyli 25 lipca w sumie wskazówka na manometrze była lekko powyżej zera więc z 2 dni by jeszcze może pochodziła ale nie czekam na ten moment boję się skoków co2 Smiley
Zapisane

baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #32 : Lipiec 26, 2011, 07:27:41 »

jestem zadowolony z sylvani szkoda, że juwel nie ma w swojej ofercie typowo świetlówki roślinnej przynajmniej takiej nie znalazłem.


Jest nazywa sie High Lite Colour temperaturę barwową ma 6800K ale świeci na lekko różowo. Po za tym ta High lite Day ma barwę  9000K więc też świeci tym razem na niebiesko. U mnie taki układ pasuje rośliny rosną, a nie mam Co2 ani jakiegoś specjalnego podłoża tylko kulki gliniano torfowe.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 13:05:03 wysłane przez baniakmaniak » Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: