Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Drukuj  
Autor Wątek: Asagoth 260l  (Przeczytany 94032 razy)
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #165 : Maj 12, 2012, 22:07:15 »

Tak od dzis śmiga u mnie fluval 205, wspomaga go głowica Atmana 203, teraz szykuje się do założenia zaworka do filtra RO, potem podmieniam 80% wody i chyba skieruje się w twoje strony;)
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #166 : Maj 12, 2012, 22:48:51 »

Tak od dzis śmiga u mnie fluval 205
No i jak wrażenia z 205'tki?

chyba skieruje się w twoje strony;)
To mnie zaintrygowałeś Smiley
Rozwiniesz temat?
Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #167 : Maj 14, 2012, 08:12:00 »

No fluval troszkę zaskoczył mnie jakością swą, dość słaby plastik, takie sobie mocowania węzy, wszystko niezbyt pięknie wykończone/powycinane, po jednym dniu już terkocze coś w nim, ok 10 lat temu miałem fluvala i tamten filtr był zupełnie inny, dużo lepiej zrobiony, w tym momencie JBL bije na głowe te filtry choćby wykonaniem, ale cóz poczekam zobaczę jak dalej będzie się sprawował.

Co do obsady to myslałem o rzekach Afryki Zachodniej, wszystko pokaże czas gdyż nie skończyłem definitywnie szukać pielęgnic CA, więc stoi jak na razie Afryka/CA
Nie mam konkretnych gatónków, szukam czegoś ciekawego

Pozdrawiam

Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #168 : Maj 14, 2012, 19:08:58 »

No fluval troszkę zaskoczył mnie jakością swą, dość słaby plastik, takie sobie mocowania węzy, wszystko niezbyt pięknie wykończone/powycinane, po jednym dniu już terkocze coś w nim, ok 10 lat temu miałem fluvala i tamten filtr był zupełnie inny, dużo lepiej zrobiony, w tym momencie JBL bije na głowe te filtry choćby wykonaniem, ale cóz poczekam zobaczę jak dalej będzie się sprawował.
To mnie Asagoth zaskoczyłeś.
Miałem w rękach ten filtr w zeszłą sobote, bo sam zastanawiam się nad przejsciem na kubeł . Oglądałem go w sklepie zoologicznym - filtr nowy, prosto z pudełka i naprawdę nie było się do czego przyczepić.
Wszystko super spasowane, plastiki dobrej jakości.
Gdzie kupowałeś filtr, na allegro?

Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #169 : Maj 14, 2012, 21:15:24 »

Tak kupiłem filtr na allegro, i mimo wszystko uważam iż JBL jest lepszy od tego co ja w domu posiadam, być może myślę tak bo tamten fluval 305 który miałem dawniej był naprawdę dużo lepszej jakości. No ale, filtr pracuje i oby chodził jak najdłużej.
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #170 : Maj 15, 2012, 20:14:48 »

Tak kupiłem filtr na allegro, i mimo wszystko uważam iż JBL jest lepszy od tego co ja w domu posiadam, być może myślę tak bo tamten fluval 305 który miałem dawniej był naprawdę dużo lepszej jakości. No ale, filtr pracuje i oby chodził jak najdłużej.
Chodzić to on pewnie będzie, ale wydająć pieniądze człowiek powinien się spodziewać czegoś więcej niż tylko radości z tego, ze kubeł zechciał działać.
Co z tym wirnikiem? Uspokoił się?
Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #171 : Maj 15, 2012, 20:37:06 »

Chyba wirnik troszkę przycichł, albo ja już do terkotania przywykłem i tak mi się wydaje, najbardziej jestem ciekaw przepływu wody wraz z biegiem czasu, w JBL dość szybki  spadek wydajności  i zawyżone przez producenta dane o przepływie wody to dwa główne minusy, ciekawe jak będzie w przypadku fluvala 205, cóż będę co jakiś czas wspominał co tam się z tym filtrem dzieje

Z baniakiem jestem na etapie poszukiwania jednokolorowych otoczaków do dekoracji, znalazłem już ryby i mysle że na początku czerwca będą już pływały u mnie
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #172 : Maj 16, 2012, 19:55:29 »

Chyba wirnik troszkę przycichł, albo ja już do terkotania przywykłem i tak mi się wydaje, najbardziej jestem ciekaw przepływu wody wraz z biegiem czasu, w JBL dość szybki  spadek wydajności  i zawyżone przez producenta dane o przepływie wody to dwa główne minusy, ciekawe jak będzie w przypadku fluvala 205, cóż będę co jakiś czas wspominał co tam się z tym filtrem dzieje
Nie no, po 2-3 dniach to nie ma opcji byś przyzwyczaił się do hałasu.
Stawiałbym na to, że filtr był słabo odpowietrzony i po prostu z czasem "terkotanie" ustanie.

Z baniakiem jestem na etapie poszukiwania jednokolorowych otoczaków do dekoracji, znalazłem już ryby i mysle że na początku czerwca będą już pływały u mnie
No, dawaj - dawaj, co to za ryby?
Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #173 : Maj 16, 2012, 21:39:34 »

Najprawdopodobniej dzikie Steatocranus tinati

Co do terkotania to pewnie była wina zapowietrzenia.
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #174 : Maj 27, 2012, 13:44:12 »

Jak tam, dorwałeś ryby?
Jak sprawuje się filtr?
Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #175 : Maj 27, 2012, 18:24:41 »

Ryby przyjadą do mnie we środę
A z filtrem puki co nie ma kłopotów, chodzi i jest cichy, za to mam "kłopot" z zielenicami, całe akwa mi faluje, choć w sumie to mi się nawet podoba;)
Zawsze byłem zwolennikiem glonów;)
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #176 : Maj 27, 2012, 20:50:21 »

Ryby przyjadą do mnie we środę
A z filtrem puki co nie ma kłopotów, chodzi i jest cichy, za to mam "kłopot" z zielenicami, całe akwa mi faluje, choć w sumie to mi się nawet podoba;)
Zawsze byłem zwolennikiem glonów;)
Dawaj koniecznie fote!
Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #177 : Maj 28, 2012, 09:17:41 »

Fotki napewno będą jednak już z rybami jak się zaaklimatyzują
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #178 : Maj 28, 2012, 19:52:54 »

Fotki napewno będą jednak już z rybami jak się zaaklimatyzują

Ile ryb kupiłeś?
Zapisane

asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #179 : Maj 28, 2012, 21:34:59 »

Kupiłem 5 dorosłych sztuk i licze na docelową parę, no chyba że będzie zgoda, wtedy zostaną wszystkie
Zapisane

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Drukuj  
 
Skocz do: