Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: Zlot forumowiczów  (Przeczytany 39979 razy)
bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #15 : Grudzień 14, 2010, 10:48:48 »

Jak w Warszawie to mogę polecić kilka miejsc, jeżelibyśmy mieli się składać na jakieś wspólne papu i piciu Smiley
Jak starsi uczestnicy to możan się zrzucić po np.  po 100zł i będzie fajny zakrapiany zlocik Smiley
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #16 : Grudzień 14, 2010, 15:47:36 »

Najlepiej będzie jak się zrobi listę chętnych i patrząc na to wybrać miejsce gdzie jest największe skupisko forumowiczów, by nie narażać wszystkich na koszty. Nie jest powiedziane, że większość stanowią osoby z Warszawy i okolic. Roll Eyes
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

matka siedzi z tyłu
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1554



WWW
« Odpowiedz #17 : Grudzień 14, 2010, 16:02:52 »

Warszawscy akwaryści skupieni na pewnym warszawskim forum spotykają się regularnie co miesiąc przy różnych napojach Smiley
Zapisane

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #18 : Grudzień 14, 2010, 18:30:23 »

Niedawno Zlot Akwarystów był w Krakowie, w przyszłym roku pewnie też będzie, jak i kolejny Krakowski Weekend Akwarystyczny - myślę ze KSA nie bedzie miało nic przeciw Waszej obecności, a myślę że będzie obiema rękami za! Grin
Oczywiście spotkania KSA odbywają się regularnie w Krakowie co miesiąc, więc jak ktoś ma blisko...  papa Good !
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2010, 18:32:29 wysłane przez Max 58 » Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #19 : Grudzień 14, 2010, 19:43:10 »

Najlepiej będzie jak się zrobi listę chętnych i patrząc na to wybrać miejsce gdzie jest największe skupisko forumowiczów, by nie narażać wszystkich na koszty. Nie jest powiedziane, że większość stanowią osoby z Warszawy i okolic. Roll Eyes

Dobry pomysł. Trzeba tylko jakoś sensownie wspomnianą listę umiejscowić.
Jak każdy chętny będzie pisał posta z miejscem zamieszkania lub okolicą to może zrobić się z tego parę stron.
Z drugiej strony nie chciałbym zakładać kolejnego wątku.
Jakieś pomysły?

Pozdrawiam
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #20 : Grudzień 14, 2010, 21:30:35 »

Najlepiej spotykać się przy okazji imprez akwarystycznych - a odbywają się w różnych miejscach, są nowe wrażenia do omówienia.
I nawet jak towarzystwo nie dopisze to nie ma "pustego przebiegu"... Wink
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #21 : Grudzień 15, 2010, 09:01:52 »

Jak dla mnie to wizja emperora spotkania niezobowiązującego przy napojach wyskokowych, ognisku itp jest 100x lepsza niż jakieś podłączanie się pod regionalne spotkania akwariowych kółek wzajemnej adoracji (bez urazy dla kogokolwiek) czy inne imprezy. Tam się wpada na chwilę, żadna to integracja. A spotkanie musi być w Warszawie czy innym dużym mieście? Może lepiej nad jakimś bajorem? domki, ognisko, woda, wóda, browar itp... ech, rozmarzyłem się Wink przyjadą ci co będą chcieli naprawdę się zintegrować... czyli pewnie nic z tego nie będzie bo 99,9% wymiga się prędzej czy później Wink takie życie. Jak coś to ja bym chętnie wpadł. Ja ogólnie Wrocław, ale jeździć lubię więc to nie problem Smiley

Jak każdy chętny będzie pisał posta z miejscem zamieszkania lub okolicą to może zrobić się z tego parę stron.
Żebyś się nie zdziwił Wink Ale to najlepsze rozwiązanie, niech piszą ci, którzy naprawdę wpadliby na taką bibę. A nie ci, którzy by wpadli, ale już szukają 3 tysięcy powodów, dlaczego jednak wpaść nie będą mogli Wink Sorry, że taki pesymista ze mnie, obym nie miał racji i zjawi się cały tłum żądnych wrażeń akwarystów Smiley
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2010, 09:07:11 wysłane przez ducze » Zapisane

Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #22 : Grudzień 15, 2010, 15:51:04 »

Co do miejsca zamieszkania - to każdy chyba go podał przy powitaniu, no "prawie" każdy... Wink
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
Marcin14
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1725



« Odpowiedz #23 : Grudzień 15, 2010, 16:14:54 »

A nie prosciej zrobic ankiete z glownymi miastami np. wojewodztwa albo nazwa wojewodztwa i by sie wyciaglo wojewodztwo/miasto w okolicy ktorego mieszka najwiecej osob, a potem tak jak pisal ducze wybrac miejsce nad np. jakims bajorem na wsi itp.
Zapisane

250L słodkie
540L + 112L morskie
baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #24 : Grudzień 15, 2010, 17:19:28 »

Ja proponuję gdzieś w centrum Polski może koło Łodzi wtedy wszyscy z całego kraju mogli by przyjechac.
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #25 : Grudzień 16, 2010, 09:43:47 »

A ja proponuję jakieś Mazury - skoro ma być bajoro.

Moim zdaniem trzeba dyrektywnie wyznaczyć miejsce i czas, zebrać ofertę z miejsca w którym mielibyśmy się spotkać, policzyć koszt osobowy i podać to do wiadomości. Osoby zdecydowane wpłacą kasiorę i dopiero zostaną wpisane na listę. Jak wpłacisz kasę to przyjedziesz - proste Smiley Bo takie robienie list nic nie da, bo w ostaniej chwili wszyscy coś będą mieli ciekawszego bliżej swoich domów i nie przyjadą. A jak kasa poszła to szkoda Smiley więc motywacja będzie.

Ja chętnie załatwię coś na Mazurach - też mam tam znajomości Smiley
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #26 : Grudzień 16, 2010, 10:05:32 »

Nie no, bez przesady Wink Mazury to za daleko, w centralnej Polsce też się coś znajdzie. A tak na dojazd i powrót 2 dni sporo osób by musiało liczyć. Gdzieś np na pojezierzu wielkopolskim wszystkim byłoby zdecydowanie bliżej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 11:33:08 wysłane przez ducze » Zapisane

Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #27 : Grudzień 16, 2010, 11:30:55 »

Dla mnie bomba! Nad jeziorkiem w Kryspinowie albo nad Rabą w Myślenicach... Wink
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #28 : Grudzień 16, 2010, 20:10:29 »

Ducze trafiłeś w sedno. Chodzi mi dokładnie o spotkanie zupełnie na luzie. Bez obrazy dla lokalnych "zrzeszeń", ale nie chciałbym sie do nikogo przyłączać. Co do lokalizacji to mieszkam w Białymstoku(tam gdzie białe niedźwiedzie  Grin).  Wiem, wiem, za daleko dla większości z Was. W okolicach są fantastyczne miejsca które doskonale znam i mógłbym cosik zorganizować. W innych okolicach Polski- nie ma problemu. Dojadę wszędzie, niestety  nie będę w stanie osobiście tego zorganizować. Pomocą oczywiście służę.
Moim skromnym zdaniem najlepszy byłby jakiś domek nad jeziorkiem, gdzieś gdzie można ognisko rozpalić i spokojnie się  "integrować" Cheesy

Pozdrawiam
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #29 : Grudzień 17, 2010, 08:33:54 »

Kurde Białystok trochu daleko Wink Ale myślę, że z organizacją nie byłoby problemów, tylko tak jak bloniu pisze, trzeba by szybko kasę zebrać od zdecydowanych i potem ewentualnie w miarę możliwości kolejnych chętnych dopisywać. Bo bez kasy to się ludzie zdeklarują a potem nie przyjadą ("bo to, bo tamto"). Też myślę, że jakiś domek/domki byłoby najlepiej wynająć. Ogień rozniecić i się na maksa "zintegrować" Wink Ktoś bliżej centrum kraju nie ma jakiejś miejscówki opracowanej?
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 12
  Drukuj  
 
Skocz do: