Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Ameryka « Ameryka Południowa 140>>375L(zmiana litrażu)
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ameryka Południowa 140>>375L(zmiana litrażu)  (Przeczytany 20614 razy)
sq6www
Nowy
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #30 : Listopad 27, 2010, 22:06:40 »

Skoro twierdzisz że jesteś ojcem świętym to masz problem, albo zachwiania jaźni bo jak mi wiadomo to już jeden ojciec św. jest.. ale nie w tym rzecz...
Szeroko skanując sieć w poszukiwaniu ciekawych odmian skalarów natknąłem się na jedną która bardzo mi się spodobała...
Średnio mnie interesuje czy jest to orginał czy też jakaś dziesiętna czy setna kopia ale ta ryba niesamowicie mnie urzekła swoim wdziękiem....







cos sie fotki nie wczytują.. podaje linka do strony...

http://www.flickriver.com/photos/24044055@N03/popular-interesting/
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2010, 22:24:02 wysłane przez sq6www » Zapisane
patryk79
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 98



« Odpowiedz #31 : Listopad 27, 2010, 23:52:52 »

Witam. Na tej stronce jest cała masa odmian P. scalare wyselekcjonowanych przez Kennetha Kennedyego, hodowcę z Filipin. "Pinoy" w języku tagalog oznacza po prostu "filipiński". Oprócz nazw odmiany masz tam również podane oznaczenia genów odpowiedzialnych za osiągnięcie efektu pożądanego przez hodowcę. Ściągnięcie tych ryb do Polski było jakiś czas temu praktycznie niemożliwe. Nie wiem jak jest teraz ale myślę, że ogromna większość nadal wędruje do Stanów.
Ps. Kiepski żart z tymi Twoimi pseudodzikimi pseudoaltumami
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 00:04:26 wysłane przez patryk79 » Zapisane

Pozdrawiam, Patryk

Hemichromis elongatus
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: