Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « karolekk1989[54l] <<<=AKTUALIZACJA=>>>
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: karolekk1989[54l] <<<=AKTUALIZACJA=>>>  (Przeczytany 2726 razy)
bebikk
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718

nowa przygoda z krewetkarium


« Odpowiedz #15 : Marzec 12, 2010, 22:26:05 »

kupujesz mech ktory Cie interesuje, moim zdaniem najlepiej bedzie sie prezentowal taki ktory bedzie rosl poziomo niz pionowo, ale Twoj gust Twoja decyzja Wink
z poczatku mozesz go zylka, nitka albo siateczka przykryc i zaczekac az sie zaczepi do beczki, potem mozesz zdjac ta nitke/zylke/siatke i tyle, pozostaje tylko potem przycinac nadmiar Wink

na gieldzie na forum nie raz mozna ciekawe mchy kupic, w zoologu nie wychodzi drogo, na obsadzenie takiej beczki to wydasz gdzies 10zl moze nawet mniej. Pole do popisu masz praktycznie tyle ile jest mchow nadajacych sie do warunkow akwarystycznych, czyli nie np z lasu jak niektorzy czasem probuja Grin
Zapisane

w kupie siła więc napakujmy do 25l jak najwięcej ryb!
karolekk1989
Zainteresowany
**
Wiadomości: 57


« Odpowiedz #16 : Marzec 12, 2010, 22:28:16 »

hmm tylko że u mnie w zoologicznych to bardzo ciężko dostać jakiś meszek. Jedyne co widziałem to Java Moss a ten meszek średnio mi się podoba. A możesz podać parę nazw tych mchów które rosną poziomo ?
Zapisane
bebikk
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718

nowa przygoda z krewetkarium


« Odpowiedz #17 : Marzec 12, 2010, 22:31:49 »

Taiwan moss, phoenix moss
Zapisane

w kupie siła więc napakujmy do 25l jak najwięcej ryb!
karolekk1989
Zainteresowany
**
Wiadomości: 57


« Odpowiedz #18 : Marzec 12, 2010, 22:42:48 »

Hmm a skąd wziąć taką siateczke żeby obwinąć beczke ?
Zapisane
bebikk
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718

nowa przygoda z krewetkarium


« Odpowiedz #19 : Marzec 12, 2010, 22:53:53 »

Obi lub podobne sklepy budowlane. Nie jest niezbedna siateczka, ja np owinalem swoj korzen nitka zeby przymocowac mech i spelnilo role. Nie stanowilo takze zadnego niebiezpieczenstwa dla ryb a po bodajze miesiacu czasu po prostu odczepilem nitke i trzyma sie
Zapisane

w kupie siła więc napakujmy do 25l jak najwięcej ryb!
karolekk1989
Zainteresowany
**
Wiadomości: 57


« Odpowiedz #20 : Marzec 19, 2010, 20:36:58 »

Witam. Dołączyłem nowe zdjęcia, liczę na wasze komentarze.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: