Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Morlinek 72l  (Przeczytany 3938 razy)
Zozolek
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 203


Mój Zbrojniczek ;)


« Odpowiedz #30 : Luty 21, 2010, 13:22:11 »

Tak skalary, będą miały tarło, coś takiego???
Wiesz co piszesz?
Zapisane

-112l - Ogólne.
-20l - Przyszłe Krewetkarium.

Pozdrawiam
tomto1
*****
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 279


Sing Hallelujah !


« Odpowiedz #31 : Luty 21, 2010, 18:20:47 »

Spokojnie może liczyć na tarło jeśli ma dobraną parkę. Dalibyście spokój z tymi skalarami, bo już się tego czytać nie chce.
Morlinek następnym razem poinformuj forumowiczów, że nie chcesz żeby komentowano Twoją osadę. Pytałeś o ludwige. Jaki gatunek  ?
Zapisane
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #32 : Luty 21, 2010, 19:03:02 »

Tak skalary, będą miały tarło, coś takiego???
Wiesz co piszesz?
tak ja doskonale wiem co pisze,bo raczej wiem co się dzieje w moim akwarium no ale ty jesteś oczywiśćie namądrzejszy na świecie i tylko krytykować umiesz i wyzywać,jak ci sie nie podoba to nie pisz w tym temacie ! Wściekły
Zapisane
michji
Cicha woda, brzegi rwie....
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 393



« Odpowiedz #33 : Luty 21, 2010, 21:33:50 »

 Nie wiem czy będzie Ci się podobała moja wizja, ale ja przysypałbym ten żwirek czymś ciemniejszym i tło zmieniłbym na czarne.

  Ta fototapeta powinna mieć z tyłu czarny kolor wiec wystarczy ją odwrócić.

 Żwirek zmieniłbym na jakiś jednolity 2-3mm, bo ten gruby tylko pomniejsza optycznie akwarium...
Zapisane
Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #34 : Luty 22, 2010, 08:26:07 »

Ten żwirek nie jest wcale gruby cząsteczki 3-5 mm potem był sam piasek.Fototapeta jest z tyłu czarna z kamieniami.No narazie nie ma opcji zmiany żwiru bo ten był kupiony w październiku,a teraz przygotowuję się na zmianę filtra, bo to co widzicie w lewym rogu nie mam prawa nazywać filtrem.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: