Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Inne biotopy wiki « Skójki perłorodne - być może wciąż żyją u nas!
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Skójki perłorodne - być może wciąż żyją u nas!  (Przeczytany 5416 razy)
Szambonurek
Nowy
*
Wiadomości: 31


« : Grudzień 26, 2009, 21:24:08 »

Znalazłem w Internecie dość sensacyjną wiadomość o odnalezieniu przesłanek, mogących wskazywać na występowanie w dalszym ciągu na Dolnym Śląsku żywych skójek perłorodnych. Założyłem na innym forum temat o tym - link do niego podaję.

http://www.akwaswiat.net/skojki-perlorodne-t-15170-2.html
Zapisane

A wokół tylko morze, Północne, zimne Morze...
DFX
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #1 : Styczeń 13, 2011, 00:47:04 »

nawet jak zyjom to jak to rozpoznac od innych ?? przypominam sobie ze w jednym ze stawow 9 lat wstecz  (teraz zakaz - jakis rezerwat-a w dodatku przestalem wedkowac taniej przyjdzie mnie karpia na swieta kupic bo zlapac cos to ciezko) mozna bylo podczas spiningowania wylawiac i to nie tak zadko takie cus  Grin w dodatku to cos by zjadalo male rybki (skoro blache atakowalo) wiec nie wiem czy to taka atrakcja no i raczej zimno lubne skoro w naszych wodach zyje (to tylko moje przypuszczenie) a skoro perlorodne to zanim bym uzbieral perel na koraleeee  Huh no ale ...  Good ! tak czy owak zastanawiam sie czy ktos z was hoduje jakies malze w swoich akwariach Huh
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: