Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 16
  Drukuj  
Autor Wątek: Pysia [200l] Początki przygody  (Przeczytany 45663 razy)
ryba243
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 271



« Odpowiedz #15 : Listopad 03, 2009, 12:50:22 »

cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chociaż dodał bym wiecej oswietlenia.widac masz rękę do tego Good ! 
Zapisane
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #16 : Listopad 03, 2009, 23:09:23 »

No... holender Ci się już z tego robi. Idziesz Pysiu jak burza Smiley
No właśnie Smiley Myślisz ze nieświadomie idę w holendra? 
A zmiany będą następne Wink  Na razie niewielkie, a jak znajdę odpowiedni korzeń który będzie mniejszy a jednoczesnie zabezpieczy rybki w kryjówkę to wtedy nastapi dalsza zmiana Wink
cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chociaż dodał bym wiecej oswietlenia.widac masz rękę do tego Good ! 
Tez będzie Wink Światełka wiecej znaczy Wink
Dzięki za pochwałę  Embarrassed Strasznie mnie cieszy tworzenie a rybkom chyba się to podoba, bo wyglądaja zdrowo i wesoło Smiley  Tylko ustawiłam akwarium w nieuczęszczanym miejscu w salonie i jak ktoś przechodzi to są płochliwe.
Zapisane
Reno
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 454


Powrót do młodości...


« Odpowiedz #17 : Listopad 04, 2009, 18:53:45 »

Cudne akwarium obsadzone z pomyslem. Naprawde bardzo fajna aranżacja Cheesy Ale może włąśnie jeszcze jakiś korzonek dodatkowo?
Zapisane

Moje akwarium: 200L Dorzecze Amazonki
Moje GG: 911966
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #18 : Listopad 04, 2009, 21:19:34 »

Cudne akwarium obsadzone z pomyslem. Naprawde bardzo fajna aranżacja Cheesy Ale może włąśnie jeszcze jakiś korzonek dodatkowo?

Pomysłu to akurat nie było  Grin Samo się urzadziło - pod rybki Wink
A korzonków jest za dużo- zajmują większość dna....  Właśnie szukam innego- mniejszego  zamiast tego z prawej. Tylko musi mieć miajsce pod zrobienie jaskinki dla kakadu Wink
Dzisiejsze akwa. Doszedł lotos czerwony. Tylko nie wiem czy przezyje, bo listonoszka go wrzuciła do skrzynki przy bramie i nie zadzwoniła.... Wyciagnęłam go wieczorem Sad



Po lekkim przesadzaniu zrobiłam bajzel, ale to wróci do normy Wink
Zapisane
Reno
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 454


Powrót do młodości...


« Odpowiedz #19 : Listopad 04, 2009, 21:42:44 »

Miło sie bedzie kakadu mieszkało w takim gąszczu. Pewnie będzie zadowolona. Ile sztuk planujesz?
Zapisane

Moje akwarium: 200L Dorzecze Amazonki
Moje GG: 911966
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #20 : Listopad 04, 2009, 22:29:21 »

Miło sie bedzie kakadu mieszkało w takim gąszczu. Pewnie będzie zadowolona. Ile sztuk planujesz?
Tak jak napisałam- aranzacja jest wyłącznie pod rybki  Cheesy
Z tego co wyczytałam to najlepiej 1+3. 1=1 odpada, bo samiec zamęczyłby samiczkę. 1+2 to znowu jedna samica potrafi drugą bardzo zdominować. A że baniak pozwala na 1+3 to tak będzie Smiley I tak zostały tworzone rewiry aby sobie dziewuchy w drogę nie wchodziły Smiley  Zagracone przez to, ale cóż Wink
Ale kakadu to na razie plany Smiley Nie spieszy mi się.  Najpierw ukończę to co sobie zaplanowałam.

Będzie niedługo większe swiatełko Smiley Moze zdarzy do piątku dojść. Jak tak, to w weekend będzie wielkie dewastowanie pokrywy i montaż robiony przez...blondynkę  Grin Nie wiem...  Roll Eyes
Zapisane
Reno
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 454


Powrót do młodości...


« Odpowiedz #21 : Listopad 04, 2009, 22:53:32 »

Mam kakadu - fajne ciekawe rybki w konfiguracji 1+3 oraz agasizza tez 1+3 Mile towarzystwo;)
Zapisane

Moje akwarium: 200L Dorzecze Amazonki
Moje GG: 911966
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #22 : Listopad 04, 2009, 23:46:09 »

Mam kakadu - fajne ciekawe rybki w konfiguracji 1+3 oraz agasizza tez 1+3 Mile towarzystwo;)
W jednym zbiorniku 200l ? To ja się wciąż zastanawiam czy 1+3 to nie za dużo.... Znam zbiornik i wiem ze 100cm. to wcale nie jest dużo .  Dlatego podzieliłam strefy na trzy. A jakbym tak na 6.... Nie wyobrażam sobie. No i czy agasizzi nie dobierają się w pary? Pytam bo coś mi się obiło.
Zapisane
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #23 : Listopad 05, 2009, 00:39:48 »

Wyczesane rybki te pstrazenice... Szkoda, ze mam takie male akwa. Ooo i red cherry z jajeczkami. Cool Daj troche! xD
Zapisane
Reno
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 454


Powrót do młodości...


« Odpowiedz #24 : Listopad 05, 2009, 05:09:45 »

Z tego co wiem to nie - sytuacja jest podobna jak u kakadu. U mnie wszystko żyje wspólnie, "pod jednym dachem" (taflą  Smiley ) w zgodzie.
Zapisane

Moje akwarium: 200L Dorzecze Amazonki
Moje GG: 911966
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #25 : Listopad 05, 2009, 10:04:24 »

Wyczesane rybki te pstrazenice... Szkoda, ze mam takie male akwa. Ooo i red cherry z jajeczkami. Cool Daj troche! xD

Pstrążenice Myersa Smiley Malutka rybka- mniejsza od neonka.  Tłuka się między sobą czasami do poszarpania płetw... A ponoć to stadna rybka. Chyba trochę mało o niej wiadomo

Co do krewetek, to część już jest mamami.   Nie wiem ile sie uchowa, bo neonki buszują w gąszczu w poszukiwaniu małych...





Jest jeszcze jedynaczka Helenka- sprzymierzeniec w walce z plagą zatoczków.

Z tego co wiem to nie - sytuacja jest podobna jak u kakadu. U mnie wszystko żyje wspólnie, "pod jednym dachem" (taflą  Smiley ) w zgodzie.

Poczytam o nich i zobaczę. Skupiłam sie na "swoich" gatunkach. Na pewno nie pomięszam pielęgniczek Wink
Zapisane
bartekw
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #26 : Listopad 08, 2009, 18:31:27 »

akwa piekne , mam wrazenie ze je juz  widzialem gdzies  Wink Cheesy
Zapisane

Krzysiek19
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 866


Siberian Husky


« Odpowiedz #27 : Listopad 08, 2009, 18:56:28 »

fajne, ciekawie zarośnięte akwa super  Cheesy
Zapisane

45 l
  XxX-gupiki z młodymi
  5-kiryski pstre
35l
W planach muszlowce Smiley
---------------
Pysia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 179



WWW
« Odpowiedz #28 : Listopad 08, 2009, 22:10:44 »

akwa piekne , mam wrazenie ze je juz  widzialem gdzies  Wink Cheesy

Tez mam wrażenie ze skądś Cię znam Wink Dzięki podwójne Wink
fajne, ciekawie zarośnięte akwa super  Cheesy

Ciekawy nieład Wink
Znajomemu urodziły się haszczaczki właśnie Wink

Dzisiaj po przycince.  Powoli pozbywam się moczarki i rogatka Wink  No i zaczęłam się dzielic powolutku  roslinkami Smiley

Jutro zrobi się łyso, bo odejdzie ten wielki korzeń z prawej. Jest od szyby do szyby i choć fajne kryjówki są to stwierdziłam, ze pewnie kakadu jeszcze długo nie będzie Wink Najpierw muszę skonczyć urzadzać zbiornik. A potem wymyślę im coś fajniejszego Wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 22:14:15 wysłane przez Pysia » Zapisane
Leśny
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #29 : Listopad 08, 2009, 23:42:45 »

Piękna dżungla się z tego robi  Good ! dodałaś już oświetlenie czy nadal masz tylko te 2x30W?
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 16
  Drukuj  
 
Skocz do: