Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mułojad a krewetki  (Przeczytany 2603 razy)
razzor3
Nowy
*
Wiadomości: 8


« : Październik 06, 2009, 13:08:28 »

Mam mułojada i zastanawiam się czy będzie mi zjadał krewetki Red Chery Huh bo chciałbym kilka kupić. Mam akwarium 60 litrów średnio obsadzone roślinami. Jeśli ktoś zna odpowiedź to chętnie przeczytam.
Zapisane
arczi
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #1 : Październik 20, 2009, 21:17:01 »

właśnie dzisiaj odebrałem na poczcie zakupione krewetki chery 15szt. wielkość ok. 1.5cm. wpuściłem je do zbiornika 260litrów gdzie zamieszkują skalary, no i stało się cieszyłem się nowymi mieszkańcami kilka minut. widocznie skalary uznały że to żywy pokarm i po kilku minutach było już po krewetkach Cry
Zapisane

240.l. 6x skalar,6x kirysek,15x neon czerwony,4x mieczyk, 3x bocja wspaniała, 2x glonojad
My Sensi
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 471


Jah Rastafari Haile Selassie


« Odpowiedz #2 : Październik 20, 2009, 21:45:52 »

właśnie dzisiaj odebrałem na poczcie zakupione krewetki chery 15szt. wielkość ok. 1.5cm. wpuściłem je do zbiornika 260litrów gdzie zamieszkują skalary, no i stało się cieszyłem się nowymi mieszkańcami kilka minut. widocznie skalary uznały że to żywy pokarm i po kilku minutach było już po krewetkach Cry
a czego oczekiwałeś? inaczej się stać nie mogło
Zapisane


Wilku
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 113



WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 26, 2009, 00:02:51 »

Zabawne Cheesy
Żeby nie było, że pusty post to dopiszę pytnie które wpadło mi do głowy po przeczytaniu tego tematu...
Czy opisana wyżej sytuacja oznacza, że krewetki należy dorzucić jako pierwsze do zbiornika? Skalarów nie planuję, ale wolałbym żeby krewetki dotarły całe i zdrowe na dno zbiornika Smiley
Zapisane

Oddam nadwyżki, przyjmę coś w zamian:
1. Cryptocoryne aponogetifolia
2. Hygrophila polysperma
3. Hygrophila Corymbosa
4. Microsorium pteropus
5. Ludwigia repens
matka siedzi z tyłu
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1554



WWW
« Odpowiedz #4 : Październik 26, 2009, 10:10:43 »

Faktycznie bezpieczniej jest wpuszczać krewetki jako pierwsze, a ryby dopiero wtedy, gdy krewetki juz się zadomowią, poznają wszystkie zakamarki akwarium i znajdą sobie kryjówki.
Zapisane

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: