Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Ashim 200L Rotalowe wybrzeże 200L [ Paletki ]
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ashim 200L Rotalowe wybrzeże 200L [ Paletki ]  (Przeczytany 3299 razy)
Ashim 200L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #15 : Październik 19, 2009, 19:26:23 »

bardzo ładny zbiorniczek,wielki "szacun",sam chciałbym dojść do takiego efektu po roku,może po dwóch albo trzech ale się i mi uda,
co do fotek to są poruszone,wiem że trudno jest rybie zrobić ładną fotke,na temat fotek poczyta o ISO i częstotliwości migawki,
 to tylko rada ja też miałem z tym problem(już mi jakoś idzie),nie to że sie czepiam

                    pozdrawiam

co do zdjęć to robiłem je dość profesionalnym aparatem lecz ja nie jestem pro wiec fotki wyszły jak wyszły Tongue


WGL to dzięki za wszystkie komentarze Smiley Zachęcają one do dalszej pracy nad akwarium Smiley
Zapisane
koper112
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 382


אַקוואַריסטיק איז מיין פערדל


« Odpowiedz #16 : Październik 19, 2009, 19:55:36 »

bardzo ładny zbiorniczek,wielki "szacun",sam chciałbym dojść do takiego efektu po roku,może po dwóch albo trzech ale się i mi uda,
co do fotek to są poruszone,wiem że trudno jest rybie zrobić ładną fotke,na temat fotek poczyta o ISO i częstotliwości migawki,
 to tylko rada ja też miałem z tym problem(już mi jakoś idzie),nie to że sie czepiam

                    pozdrawiam

co do zdjęć to robiłem je dość profesionalnym aparatem lecz ja nie jestem pro wiec fotki wyszły jak wyszły Tongue


WGL to dzięki za wszystkie komentarze Smiley Zachęcają one do dalszej pracy nad akwarium Smiley
rozumiem ale ja też mam dobry aparat,ale robiłem foty na Auto a on sobie ustawiał ISO sam jak zaczełem testowac go na rożnych trybach to uwież że foty były o 100 razy lepsze ,nawet wstawiono jedno z nich na Wiki.

 pozdrawiam i powodzenia.
Zapisane

Ashim 200L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #17 : Październik 19, 2009, 20:49:10 »

następnym razem się pobawie Smiley
dzięki za rade Smiley
Zapisane
macciek
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219



« Odpowiedz #18 : Październik 24, 2009, 09:03:09 »

Witam fajne akwa piekna roslinnosc , super paletki choc chyba male , albo to wina fotki pozdrawiam  papa papa papa
Zapisane
KSnake
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Fauna Azja, Flora Ameryka - taki "misz masz"


« Odpowiedz #19 : Październik 24, 2009, 09:13:33 »

bardzo ładnie, ale jakoś tak pusto... może efekt zniknąłby gdyby było zdjęcie całego akwarium z rybami Wink
Zapisane

GG: Tylko na życzenie (po ostatnich wydarzeniach)
Moje akwarium: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=18823.0 Wink

Jeśli się mylę to besztajcie i poprawiajcie - człowiek uczy się całe życie i czasem walnie głową w mur.
Ashim 200L
Zainteresowany
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #20 : Październik 28, 2009, 18:09:59 »

bardzo ładnie, ale jakoś tak pusto... może efekt zniknąłby gdyby było zdjęcie całego akwarium z rybami Wink

być może i masz racje ale zrobiłem to specjalnie Smiley chciałem żeby zdjęcie pokazowe było pozbawione rybek Tongue
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: