Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « wciąga mi małe rakczki :( help!!!!!
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: wciąga mi małe rakczki :( help!!!!!  (Przeczytany 3777 razy)
KOZIOLINI
Gość
« : Grudzień 12, 2004, 21:27:29 »

co prawda naciągnołem pończoche na dolną część filtra(aqua-szut junior) i już mi raków nie wciąga Cheesy  ale na pończosze (na wlocie) zbierają się płatki i filtr nie moze spokojnie pracowac(czyli strumien jest taki jak wcale) no i nie wiem co z tym fantem zrobić Sad serdecznie dziękuję za każdy pomysł :idea:  :!:  :!:  :!:
Zapisane
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 12, 2004, 21:47:20 »

hmmm moje zdanie na tego filtra jest takie  - dobre to to na dyfuzor CO2 a jako filtr hmmm no cóż tu oszczędze sobie wypowiedzi Smiley ale spoko Szuty mają też zalety - niezawodnoiść, cena i wytrzymałość (wady to moc małych filtrów za duża a powierzchnia filtracyjna do D...czyt. za mała ) osobiście proponuje małe raczki umieścić w jakiejś bezpiecznej izolatce i tam podkarmić aż troche podrosną jakiś kojec itp. może mały zbiornik z filtrem gąbkowym na pompke membranową ... Pozdrawiam
Zapisane

112,25
emem18
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 110


WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 13, 2004, 22:07:47 »

a te raczki masz w akfa jakims ogulnym czy jak ?? ja tez bym poroponował wiltr na gabeczke na pompke membranową to jajbezpieczniejsze ja wykorzystuje taki filtr do każde go odchowu anrybku dobrze natlenia i woda też w miare czysta Smiley
Zapisane

Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #3 : Grudzień 13, 2004, 22:52:45 »

Zastanów sie czy można zdjąc obudowe z filtra, wtedy nie powinien wciagać maluchów.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
KOZIOLINI
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 15, 2004, 14:26:25 »

akurat to jest to małe akwarium tylko 32l :oops:  i choduje w nim tylko raki 2 duze ok 7cm i 32 knypasy po 3-4mm a zeby zdiąć obudowe (dolną)
to musiał bym przymocować czymś gąbkę do takiego jakby mocno wydłóżonego siteczka a z tym moze byc problem :roll:
Zapisane
KOZIOLINI
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 17, 2004, 15:59:13 »

Cytat: emem18
a te raczki masz w akfa jakims ogulnym czy jak ?? ja tez bym poroponował wiltr na gabeczke na pompke membranową to jajbezpieczniejsze ja wykorzystuje taki filtr do każde go odchowu anrybku dobrze natlenia i woda też w miare czysta Smiley


a ile moze kosztować taki filtr :?:  :?:  :?:
Zapisane
emem18
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 110


WWW
« Odpowiedz #6 : Grudzień 17, 2004, 16:57:25 »

taki filtr możesz sobie zrobić z rurki i gabeczki ale w sklepie taki z rurkami szklanymi kosztuje 5 zł przynajmniej ja tyle za swojego zapłaciłem no a brzęczek ( czyli popęczka) to koszt około 20 zł
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: