Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Skaczący 450l Bazaltowe na ziemi.
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: Skaczący 450l Bazaltowe na ziemi.  (Przeczytany 20081 razy)
skaczacy
Nowy
*
Wiadomości: 49



« Odpowiedz #75 : Listopad 27, 2010, 02:36:41 »



mała aktualka, zdjęcie zrobione zaraz po włączeniu światła po dwudniowym ograniczeniu świecenia
Zapisane

skaczacy
Nowy
*
Wiadomości: 49



« Odpowiedz #76 : Grudzień 18, 2010, 23:36:47 »

No nic walczę!
matrix rewolucje - masakra 360 stopni
zobaczymy co wyjdzie



woda się będzie lała pewnie do jutra po spotkaniu jak nie poniedziałku bo już membranę mam nie pierwszej młodości dlatego taka fotka, potem może nie być czasu.


Może nie będę takim samolubem i opiszę zmiany:
- generalnie wszystko wyciągnąłem i odmuliłem porządnie dno (odmulaczem domowej roboty),
- wsadziłem 3 korzenie w różnych miejscach w akwarium, niesymetrycznie.
- rozdzieliłem kryptokoryny brązowe na prawo zielone na lewo,
- anubiasy rozsadziłem na dwie strony prawa i lewa,
- anubiasy przecina blyxia
- za anubiasami na drugim planie są (od lewej) kryptokoryny zielone, rotala indica, salzmani, kryptokoryna brązowa (między dwoma korzeniami)
- na 3 planie są dwa lotosy (po prawej i lewej stronie), między nimi - żabienice, blyxia albertis, limophilia cuba i aromatica po bokach doszedł logarosyfon i wywłócznik brazylijski

mam nadzieje że gdy woda się dopełni będę mógł się pochwalić całością.
Zapisane

Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #77 : Grudzień 18, 2010, 23:50:01 »

No to czekamy na nowe foty! Wink
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
skaczacy
Nowy
*
Wiadomości: 49



« Odpowiedz #78 : Grudzień 21, 2010, 23:24:28 »

Zapisane

Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #79 : Grudzień 22, 2010, 19:53:45 »

Fajnie już wygląda! Wink
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #80 : Grudzień 23, 2010, 00:16:12 »

Duże akwarium z potencjałem ale widok sredni, wydaje mi sie ze niepotrzebnie rozdzielasz 2 kupki anubiasów, fajnie by to wyglądało gdybys zgrupował wszystkie wieksze rosliny na srodku a dookoła nich anubiasy coś jak tu http://img411.imageshack.us/img411/8787/juhyfrtgyh*.jpg
Zapisane
skaczacy
Nowy
*
Wiadomości: 49



« Odpowiedz #81 : Czerwiec 17, 2012, 15:19:55 »

Akwarium przestało istnieć, zastąpiło je troszkę większe 840l. Zmieniła się też obsada i aranżacja. Nie mam już akwarium roślinnego - choć mam ziemie i jakieś tam drobne rośliny. Na razie kompletuje sprzęt itp.

wygląda to mniej więcej tak:



nie mam oświetlenia, pokrywy, sumpa, systemu stałej podmiany wody itp. Wszystko w powijakach ale jakoś damy rade gdy zbiornik będzie całkiem gotowy umieszczę całą relację w osobnym dziale. Pozdrawiam
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do: