Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Glonojady maja jakies plamy
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Glonojady maja jakies plamy  (Przeczytany 3541 razy)
klex44
Nowy
*
Wiadomości: 5


« : Grudzień 18, 2003, 22:08:50 »

moje glonojady od jakiegos czasu maja  plamy jak by np ktos lub o cos sie otarlyi i przebarwienie skory cos tkaiego czy to jest grozne jesli tak czym to mam leczyc??!!
Zapisane
klex44
Nowy
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2003, 22:11:34 »

acha i ogony koncowki maja jak by im sie "sluszyly" poprostu to tak wyglada jak by im usychaly ze skelpu juz takie przynioslem!!! prosze o pomoc!!
Zapisane
ramslind
Nowy
*
Wiadomości: 27


WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 27, 2003, 21:01:46 »

chłopie!!!

Ze sklepu przyniosłeś do domu chore ryby??Albo co innego: Ja wiem tyle, ze moje glonojady miały plamy małe i żółte, a na nich rozlane takie jakby szaro-żółtawe przebarwienie.
Opisz dokładdniej jak to wygląda.
Zapisane

65 l - akwarium hodowlane, gupiki, molinezje, danio pręgowane, platki
8 l - kotnik obecnie pusty Cheesy
ramslind
Nowy
*
Wiadomości: 27


WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 27, 2003, 21:02:55 »

aha, a to przebarwienie to była normalna rzecz. Też myślałem że mają chorobę, ale to nie była choroba
Zapisane

65 l - akwarium hodowlane, gupiki, molinezje, danio pręgowane, platki
8 l - kotnik obecnie pusty Cheesy
xmen
Zainteresowany
**
Wiadomości: 50


« Odpowiedz #4 : Luty 28, 2004, 11:34:13 »

też tak miałem ze zbrojnikami, te przebarwienia raz znikały ,a raz pokazywały i to przeważnie w różnych miejscach, ale to "chyba" nie choroba ponieważ nic złego pozatym sie z nimi nie działo Smiley
Zapisane

Malawi - to jest to Cheesy
GP
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 279


« Odpowiedz #5 : Marzec 01, 2004, 15:08:06 »

Umnie glonojady mają przebarwienia przeważnie rano. Jak sie "obudzą " jest wszystko OK
Zapisane

375 l. 6x36 W, CO2, 20xRasbora Klinowa, 4x Neon Inessa, 6x Barwieniec Czarny, 6xDanio pręgowane, 3xKirys Spiżowy, 2x Kosiarka, 2x Glonojad, 2x Molinezja
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #6 : Marzec 01, 2004, 18:35:46 »

One maja tak samo jak ja Cheesy gdy widze kogos kogo nie lubie to dostaje wysypki  :lol:  :mrgreen: .
Zapisane

pozdrawiam
asmi
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: