Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Tanganika wiki « koszty 112 litrów dla naskalników wężogłowych lub księżniczek z Burundi??
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: koszty 112 litrów dla naskalników wężogłowych lub księżniczek z Burundi??  (Przeczytany 2331 razy)
nic_ram2
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


« : Lipiec 07, 2009, 13:19:30 »

Jakie będą koszty takiego akwarium?  nie chodzi mi o koszty sprzętu, lecz dekoracji: skał wapiennych (widziałem w sklepie że są bardzo drogie), podłoża, ryb itp.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 13:21:16 wysłane przez nic_ram2 » Zapisane
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #1 : Lipiec 07, 2009, 16:39:21 »

Poproś kogoś z forum, żeby ci załatwił tylko za koszty wysyłki.  Wink Niektórzy mają obok siebie kawałki skałek, tylko podnieść.
Zapisane
nic_ram2
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2009, 16:21:15 »

ale mi chodzi o te skały z wapienia filipińskiego.   w sklepie taka skała 20 cm kosztuje 30 zł, a tego by było trochę potrzeba.   
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #3 : Lipiec 09, 2009, 11:31:58 »

ale mi chodzi o te skały z wapienia filipińskiego.   w sklepie taka skała 20 cm kosztuje 30 zł, a tego by było trochę potrzeba.   

To właśnie sobie sam odpowiedziałeś na pytanie ...

Cytuj
Jakie będą koszty (...) skał wapiennych (...), podłoża, ryb itp.

Ceny ryb możesz sobie sprawdzić w necie (jeśli interesują Cię gatunki F0 - polecam firmę tropheus tanganika Wink)
Zapisane

Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #4 : Lipiec 09, 2009, 17:08:12 »

Moim zdaniem niekoniecznie musisz mieć akurat takie skały. Może warto zajrzeć do jakiegoś kamieniarza za jakimiś odpadkami kamieni wapiennych ? Czasami w ramach sklepów ogrodniczych są takie punkty z kamieniami.
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: