Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana wody  (Przeczytany 3418 razy)
czala
Zainteresowany
**
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #15 : Czerwiec 20, 2009, 16:20:39 »

Oddam ryby i zaloze moze tylko dla danio lubie te rybki pomysle nad ich chowem:D
Chce kupic LED np.zielone,pokrywy do akwa nie mam bo nie ma na takie wymiary.
Mam szybe na akwarium a 2 cm nad szyba przymocowana jest zarowka zaslonieta zeby swiatlo nie padalo na bok tylko bezposrednio na akwa.
Czy LED wystarczy czy musi by i to i to??
Zapisane
czala
Zainteresowany
**
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #16 : Czerwiec 20, 2009, 20:07:10 »

Czy testy na twarodsc wody sie kupuje czy jak??
Zapisane
b0rn2bewild
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 638


« Odpowiedz #17 : Czerwiec 21, 2009, 00:23:07 »

UZYWAJ OPCJI EDYTUJ/ZMIEN NIE PISZ POSTA POD POSTEM !


Oddam ryby i zaloze moze tylko dla danio lubie te rybki pomysle nad ich chowem:D

Danio w 20 Litrach? To ryba ktora lubi szybko plywac poczuc wiatr we wlosach etc xd danio trzyma sie w stadkach po 10,15,20 sztuk a do tego to potrzeba dluzszego akwarium Wink

Chce kupic LED np.zielone,pokrywy do akwa nie mam bo nie ma na takie wymiary.
Mam szybe na akwarium a 2 cm nad szyba przymocowana jest zarowka zaslonieta zeby swiatlo nie padalo na bok tylko bezposrednio na akwa.
Czy LED wystarczy czy musi by i to i to??

Poczytaj troche nt wymagan roslin i tego jakie widmo swiatla jest dla nich najodpowiedniejsze Wink zreszta b duzo jest art na ten temat. Pokrywe mozesz zrobic sam zaden problem... jezeli nie sam to z pomoca powiedzmy taty,starszego kolegi.
Mowiac LED masz na mysli 1 dioode led? czy 1 uklad diod led? Szczerze powiedziawszy to nie wiem jaki jest przelicznik... czytalem ze 1 dioda = 1 Watowi Wink

Oczywiscie ze sie kupuje... powinienes miec testy na: pH, TWW,TwO,No2,No3 <-- to sa najwazniejsze testy, zastanow sie nad testami kropelkowymi (sa drozsze ale dokladniejsze)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 00:25:50 wysłane przez b0rn2bewild » Zapisane

czala
Zainteresowany
**
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #18 : Czerwiec 21, 2009, 07:35:28 »

A ile kosztuja te tansze i te drozsze?
Jak wykonac pokrywe??
Moj sasiad jest stolarzem moze mi zrobic w kazdej chwili za free
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: