Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: pomozcie-nadymki  (Przeczytany 6935 razy)
Karolina
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Grudzień 16, 2003, 14:10:18 »

Czesc. Mam w swoim akwarium 4 bystrzyki, 2 glonojady i mialam dwie nadymki. Jestem poczatkujacym akwarysta. Wlasnie zdechla mi jedna nadymka, przed smiercia  wygladala zupelnie normalnie, jedyne co mnie zaniepokoilo to fakt ze od jakichs dwoch dni caly czas siedzila przy dnie. po smierci tez nie zauwazylam niczego niepokojacego, ani zadnych plam ani napuchniecia. Problem w tym ze nie moge znalezc zadnych informacji na temat tego gatunku ryb. Jesli ktos z was mialby linki do ciekawych stron, bardzo chetnie bym je przejrzla. Z gory dziekuje za pomoc
Zapisane
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #1 : Grudzień 16, 2003, 18:44:27 »

Jest to ryba agresywna, którą trzyma sie w jednogatunkowych akwariach, potrzebuje dodatku soli w wodzie, wtedy będzie dobrze.
Drugie ale to możliwość że ryba była chora, nie wszystkie choroby można zauważyć.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
Karolina
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2003, 13:37:56 »

dziekuje, szczerze mowiac nie zauwazylam zeby byla agresywna, to raczej bystrzyki ja od czasu do czasu atakowaly, wiec rzeczywiscie mogla byc chora juz od poczatku. od tamtego czasu zdechla rowniez ta droga- w taki sam sposob. znalazlam w miedzyczasie fajna stronke w calosci poswiecona temu rodzajwi ryb, jest w jezyku angielski, dodtkowo uzupelniona zfjeciami-jeli Cie interesuje podaje adres:www.pufferfish.co.uk dzieki za pomoc, pozdrowienia
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: