Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ikra  (Przeczytany 3028 razy)
dep77
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 115



« : Kwiecień 05, 2005, 08:02:40 »

czesc
w moim 80l akwa gdzie trzymam 6 ksiezniczek i jednego pyszczaka narazie tylko bo oddaje go niedlugo koledze, zauwazylem pod muszla zlozona ikre i samiczke stale tam wplywajaca. Natomiast samiec plywa nad muszla i pilnuje terenu. Pytanie moje jest takie
1. Czy inne ksiezniczki nie zjedza mlodych rybek
2. I czy rybka z malawi nie zrobi nic im zlego, bo jest ona troche wieksza od ksiezniczek
Zapisane
Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 05, 2005, 13:25:41 »

ksieżniczki są bardzo rodzinne. powinny nadew pomagać w opiekowaniu się młodymi.
pyszczak od razu pożre młode
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #2 : Kwiecień 05, 2005, 16:06:12 »

Księżniczki słyną ze swej agresji ,zwłaszcza w obronie terytorium i młodych. Myślę, że łatwo sobie maluchów odebrać nie dadzą.
Zapisane

dep77
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 115



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 05, 2005, 22:14:36 »

pyszczaka oddam ale, zauwazylem , ze nawet pozostale ksiezniczki sa niezle przestraszone. Pierwszy raz bede widziec w swoim akwarium narybek ksiezniczek Cheesy  Cheesy  Cheesy

Pozdrawiam
Zapisane
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 05, 2005, 22:38:41 »

Rodzinka księżniczek może się podzielić na te, które opiekują się narybkiem i resztę. Oczywiście "reszcie" nie ma czego zazdrościć Sad
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
dep77
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 115



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 06, 2005, 22:14:47 »

czy jest to mozliwe ze by inna samiczka miala tarlo z samcem ktory juz ma swoja samice. Bo zauwazylem ze ta druga samiczka rowniez podkopuje zwirek i jest  z pozostalego towarzystwa tolerowana. Inne ksiezniczki raczej sa pochowane w szczelinach. Ikra jest juz drugi dzien jak ja zauwazylem. Kiedy pojawia sie rybki?? Cheesy
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: