Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Butla po winie  (Przeczytany 2956 razy)
freek-f1
Nowy
*
Wiadomości: 4


« : Styczeń 06, 2009, 23:36:23 »

witam!! CHyba oszalałem Grin ale wpadłem na taki mały pomysł...nie wiem czy jest to do zrealizowania i prosze o wypowiedz czy jest mozliwosc założenia akwarium np. w 15 litroweym balonie po winie? oczywiscie bez korzeni i duzych kamieni.... Troszkę zwiru,2-4 roślinek w tym jedna pływająca i np. małe stadko neonków. Filt oczywiście zewnetrzny lub napowietrzacz....co myślicie o tym pomyśle?
Zapisane
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2009, 23:45:06 »

A jak będziesz je wyjmował?
Zapisane
freek-f1
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #2 : Styczeń 07, 2009, 00:05:21 »

myslałem o tym żeby np podczas czyszczenia przechylić zbiornik i same wylecą  Shocked albo poprostu przerobić troszkę siateczkę  tak aby składała sięprzed  włożeniem do butli... Shocked   to są wstępne przemyslenia wiec proszę o wyrozumiałość ..
Zapisane
wes
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Invaders.Must.Die.exe


« Odpowiedz #3 : Styczeń 07, 2009, 00:45:56 »

proponuję butelkę po 5l wodzie  Tongue

a na poważnie nie wolisz akwarium?
Zapisane

Zapraszam na stronę http://www.szewczyk.e-swinoujscie.pl/
W naszym sklepie można nabyć wszystko do pielęgnacji obuwia i stóp

Polecam! http://www.neszama.blogspot.com/
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 07, 2009, 01:01:56 »

witam!! CHyba oszalałem Grin ale wpadłem na taki mały pomysł...nie wiem czy jest to do zrealizowania i prosze o wypowiedz czy jest mozliwosc założenia akwarium np. w 15 litroweym balonie po winie?

poczekaj aż wywietrzeje ci z głowy zawartość tego gąsiora i przemysl to raz jeszcze. Wink a tak na poważnie. poszukaj lepiej czy nie masz od tego zestawu rurki fermentacyjnej. można z niej zrrobić fajny stały miernik co2.
Zapisane

freek-f1
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #5 : Styczeń 07, 2009, 11:34:49 »

Podejrzewałem, że tak będzie….pomysł przyszedł mi do głowy podczas czytania „ książki przyrodnika”. Opisany jest tam sposób zrobienia ogrodu w butli po winie. Dalej uważam, że pomysł jest do zrealizowania…ale mogę się mylić bo moja wiedza o akwarystyce nie jest duża …..a akwarium nie chcę bo brat już jedno ma … Cool
Zapisane
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #6 : Styczeń 07, 2009, 13:57:53 »

Wszystko da się zrobić, ale z trudem się manipuluje przez taki mały otwór.
Jak trochę poćwiczysz, to pójdziesz spokojnie na medycynę (praktyka jak znalazł  Grin)
Jakość kiepska, bo szkło nierówne i widokowo będzie nie ten tego.... Zresztą, jak czyścić szyby z glonów? Wiem, co mówię, bo robię regularnie wino i tego najbardziej nie lubię robić.
Obawiam się, że przy wylewaniu wody rybki popłyną pod prąd, to znaczy do gąsiora, a tam je przysypie piasek.
Z tego powodu odradzam.
Zapisane
freek-f1
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #7 : Styczeń 07, 2009, 14:50:01 »

ok dzieki za odp  Smiley
Zapisane
Krzysiek19
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 866


Siberian Husky


« Odpowiedz #8 : Styczeń 07, 2009, 16:25:07 »

witam!! CHyba oszalałem Grin ale wpadłem na taki mały pomysł...nie wiem czy jest to do zrealizowania i prosze o wypowiedz czy jest mozliwosc założenia akwarium np. w 15 litroweym balonie po winie?

poczekaj aż wywietrzeje ci z głowy zawartość tego gąsiora i przemysl to raz jeszcze. Wink a tak na poważnie. poszukaj lepiej czy nie masz od tego zestawu rurki fermentacyjnej. można z niej zrrobić fajny stały miernik co2.
szymonw jak zrobić ten ''stały miernik''?
Zapisane

45 l
  XxX-gupiki z młodymi
  5-kiryski pstre
35l
W planach muszlowce Smiley
---------------
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: