Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Irlandia - Co. Dublin i pozostale hrabstwa  (Przeczytany 32765 razy)
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« : Styczeń 03, 2009, 17:56:35 »

 Good ! dziekuje Adminom za nowy dział Good !

Witam
Jesli ktos mieszka w Irlandii i chcialby nawiazac kontakt z akwarystami  prosze sie wpisac.

Ja dopiero co zalozylem maly zbiorniczek i chetnie w niedalekiej przyszlosci odkupie lub  przyjme scinki  roslinek i  kilka red cherry.

Pozdrawiam
Marcin

a tutaj odnosnik  do  mojego fish tanka

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19933.0
Zapisane

Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #1 : Styczeń 08, 2009, 16:23:04 »

Wiec   tak
bylem dzisiaj na  lunchu  w Dun Laoghaire  w sklepiku, ktory moge zdecydowanie polecic
W tym akurat sklepie jest spory wybor zielska jak i rybek, a   sprzedawcy  zanim  sprzedadza  ryby czy rosliny dokladnie wypytuja o  warunki, oswietlenie,  obsade  itp


Polecam
http://www.fintasticaquatics.ie/
Zapisane

izago1
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 316



« Odpowiedz #2 : Styczeń 08, 2009, 20:14:15 »

Widze, ze u Ciebie brak wspolrodakow, tak jak u mnie......Pozdrawiam i tylko pozostaje nam czekac... papa
Zapisane


54l
6xneon czerwony
3xgupik endlera
5xotosek
5xkirysek pando podobny
2+1 pielegniczka ramirezi
Smiley Smiley
serwisek35
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


I`m the last one


« Odpowiedz #3 : Styczeń 10, 2009, 02:13:13 »

Ja również dołączam się do podziękowań dla Admi.  <good>za ten dział. Mieszkam w Carrick On Shannon Hrabstwo Leitrim i jest nas tutaj sześcioro "akwarystów", którzy trzymają się razem. Jeżeli chodzi o możliwości co do stworzenia wymarzonego baniaka w Irlandii to warunki są rewelacyjne. Sam fakt, że tu woda jest za darmo już jest plusem i to olbrzymim ( w końcu woda to podstawa Cheesy Cheesy). Ceny co niektórych mogą przerażać, ale jeżeli ktoś przelicza wszystko na złotówki to niestety wychodzi drogo. Ja osobiście mieszkam tu od  trzech lat więc przeliczanie mam już dawno za sobą i powiem szczerze, że w Polsce bardzo mocno odczuwałem w domowym budżecie posiadanie baniaczka, a tutaj jest ok. pozdrawiam all.Smiley papa

PS.:
Zgadzam się z moim kolegą, że za nim sprzedawca sprzeda Ci rybkę to przeprowadza taki wywiad "środowiskowy" jak gdybyś chciał adoptować dziecko, a kupić rybkę Grin
Zapisane

Akwarystyka to hobby, Rodzina to obowiązki
GG 10680128
lenki
...
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #4 : Styczeń 20, 2009, 12:41:19 »

No to czesc...

Mieszkam w Dublnie - Clondalkin i mam swiezo 'upieczony' baniaczek. Z checia podziele sie swoimi problemami z innymi ( he he he) z okolicy. zawsze w grupie sila Smiley

Powrocilem po wieeelu latach do rybek - ... przez przypadek. Znajoma znajomej nie miala co zrobic ze swoja 80 + szafka wiec przygarnalem. No i klapa. wciagnelo mnie jak za dawnych lat.
Na dzis akwa ma 2 miesiace, start - koszmar. Ale hula juz Smiley doswiadczenia z mlodosci ze szklanymi filtrami zasilanymi pompka domowej roboty, ramowe akwaria i zarowki jako oswietlenie - na niewiele sie teraz przydaj, wiec dobrze wiedziec, ze jest ktos w okolicy kto gada w rodzimym jezyku i wie co to glonojad, bystrzyk czy mieczyk  Grin

pozdrowka
Zapisane

75l w likwidacji; 30l fighters kingdom, 254l on the way Cheesy
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #5 : Styczeń 20, 2009, 13:18:49 »

Lenki -  witam  i pozdrawiam z D15.
pstryknij pare  fotek i  dolacz do dzialu nasze akwaria.
jakbys mial cos na wymiane, oddanie, sprzedaz   daj znac
pozdrawiam
Zapisane

kapi13
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #6 : Czerwiec 12, 2009, 10:07:31 »

Ja tez mieszkam w Irlandii, konkretnie w Dublin 15.

Jakby ktos chcial sie powymieniac rybkami, roslinkami itp, ma ktos cos do oddania, to prosze dac znac. Dopiero zaczynam sie w to bawic, ale kiedys mialem akwa kupe lat, wiec co nie co pamietam.

Moj numer to +353 860 551 950
Zapisane
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #7 : Grudzień 05, 2009, 19:33:24 »

Hello. Wink

Mieszkam w Irlandii i mam akwaria, opisy na dole.
Jestem sam na tym forum to mieszka w na tej zielonej wyspie? Grin
Jakies problemy w Irlandii to do mnie. Tak jak np. Gdzie jest dobry sklep w Belfascie?
Pozdro.
Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #8 : Grudzień 05, 2009, 20:21:23 »

A maja tam slowniki ortograficzne oraz poprawnej pisowni ?  Goraco polecam .  Good !
Zapisane
M G
NIE NABIJAĆ POSTÓW
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 181


gg: 12084964


WWW
« Odpowiedz #9 : Styczeń 09, 2010, 23:26:14 »

Dzień dobry wieczór
mam pytanko, W Dublinie w pobliżu "Szpilki" znajduje się taki  duży 2 poziomowy zoologiczny, jaka to jest ulica? nazwa sklepu?  może ktoś zna ich stronkę internetową?  Grin
Zapisane

Cool I'm your Master Cool

http://www.akwa-pasja.pl

papa Pozdrawiam [/color
tek76
Juwel 240l
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #10 : Styczeń 10, 2010, 00:03:43 »

no witam serdecznie kolegow!!! mieszkam w irlandi Kildare od 6 lat i jak kolega po latach mam na nowo swoj baniaczek Cheesy kupiony okazyjnie od chinola Juwel 240l  wystartowalem calkiem niedawno bo miesiac temu i jak narazie jest ok Grin pozdrawiam kolegow!!!NIE JESTESCIE SAMI papa
Zapisane
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #11 : Styczeń 16, 2010, 22:19:05 »

Witam witam

co ciekawego trzymacie w tych waszych akwariach ?
macie tutaj  linka  do galerii z waszymi szkielkami??

niestety  nie slyszalem nic o tym dwupoziomowym sklepie w poblizu szpili Smiley


Zapisane

M G
NIE NABIJAĆ POSTÓW
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 181


gg: 12084964


WWW
« Odpowiedz #12 : Styczeń 25, 2010, 12:47:44 »

to chyba była Parnel str

sklep jest na parterze a w piwnicy jest raj dla akwarystów. Już z 2 lata minęły jak tam nie byłem ale jest Good !
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 00:47:06 wysłane przez M G » Zapisane

Cool I'm your Master Cool

http://www.akwa-pasja.pl

papa Pozdrawiam [/color
Ricco
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


« Odpowiedz #13 : Sierpień 22, 2010, 01:43:30 »

Witam,sadzac po dacie ostatniego wpisu to nie ma za duzego ruchu na tym forum.
Interesuje mnie wymiana informacji z kims kto juz ma baniaczek bo ja obecnie jestem na kupnie 120l.
Moja pierwsza przygode z rybkami zakonczylem jakies 6 lat temu z powodu pekniecia baniaka.
Mam nadzieje ze ktos tutaj jest  Smiley
Zapisane
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #14 : Sierpień 22, 2010, 13:04:50 »

Witam,sadzac po dacie ostatniego wpisu to nie ma za duzego ruchu na tym forum.
Interesuje mnie wymiana informacji z kims kto juz ma baniaczek bo ja obecnie jestem na kupnie 120l.
Moja pierwsza przygode z rybkami zakonczylem jakies 6 lat temu z powodu pekniecia baniaka.
Mam nadzieje ze ktos tutaj jest  Smiley

witaj. nadal jestem w eire, i mam baniaczek troszke wieksz od twojego.
Zapisane

Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do: