Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: POMOCY SKALAR ZDYCHA  (Przeczytany 4468 razy)
Natalia
Nowy
*
Wiadomości: 15


« : Listopad 21, 2003, 17:16:14 »

CO MAM ROBIC
Zapisane

Moje akwa:3brzanki rozowe,skalar,5platek,3miedziaki,10glupikow,10neonow,3molinezje.
Natalia
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #1 : Listopad 21, 2003, 17:30:58 »

POMOŻECIE
Zapisane

Moje akwa:3brzanki rozowe,skalar,5platek,3miedziaki,10glupikow,10neonow,3molinezje.
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #2 : Listopad 21, 2003, 18:06:45 »

Cytat: Natalia
CO MAM ROBIC


Modlic sie, zaprosic ksiedza na ostatnia spowiedz.

Cytuj
POMOŻECIE
 

Ja sie nie bawie w Boga.




A teraz powaznie. Jesli chcesz aby ktos mogl pomoc Twoim rybkom to nalezy napisac cos wiecej o nich. To nie jest takie proste udzielac rad przez internet nie widzac ryby. Proszac o pomoc pamietaj aby pisac jakie ma sie podstawowe parametry wody (pH, zaotyny, azotany, twardosci), obsade (to juz wiemy - misz-masz), temperature, wielkosc baniaka itp. Nikt nie jest jasnowidzem. [/quote]
Zapisane

pozdrawiam
asmi
Goojasek
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #3 : Listopad 21, 2003, 19:42:29 »

Cytat: A-smi
Cytat: Natalia
CO MAM ROBIC


Modlic sie, zaprosic ksiedza na ostatnia spowiedz.

Cytuj
POMOŻECIE
 

Ja sie nie bawie w Boga.




A teraz powaznie. Jesli chcesz aby ktos mogl pomoc Twoim rybkom to nalezy napisac cos wiecej o nich. To nie jest takie proste udzielac rad przez internet nie widzac ryby. Proszac o pomoc pamietaj aby pisac jakie ma sie podstawowe parametry wody (pH, zaotyny, azotany, twardosci), obsade (to juz wiemy - misz-masz), temperature, wielkosc baniaka itp. Nikt nie jest jasnowidzem.
[/quote]


A-smi Ma racje.Toże twój skalar zdycha nic nam nie mówi.Podaj chociaż podstawowe objawy.Nie mamy zdanych informacji o twoim akwa ani nawet o twoim skalarze...Więc jak mamy ci pomóc? :!:
Zapisane

gg 2299553
www.holenderskie.aip.pl i www.holenderskie.aip.pl/forum/ - Kopalnia woedzy o roslinkach !!Zapraszam
Natalia
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #4 : Listopad 22, 2003, 09:40:16 »

POwiedzialam juz...
 


to byl szok termiczny I GO URATOWALAM
Zapisane

Moje akwa:3brzanki rozowe,skalar,5platek,3miedziaki,10glupikow,10neonow,3molinezje.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: