Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Ameryka « Pielegnica Pawiooka ze skalarami ????
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pielegnica Pawiooka ze skalarami ????  (Przeczytany 3256 razy)
Oggy
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 297



« : Sierpień 26, 2004, 13:21:54 »

Wiem ze trzeba ją czymac z początku stadnie ale kupiłem dzisiaj dwie sztuki bratowi do jego akwa ale chciałbym sie dowiedziec czy mógłbym wpuscic 4 centymetrowego osobnika jednego do mojej amazonii gdzie zyją skalary i inne podobnej wielkosci rybki Własciwie to chodzi mi o to czy nie bedzie on skubał płetw skalarowi i nie bedzie gonił innych rybek jezeli bedzie sam od małosci w tym akwa Huh
Zapisane

------BLINK 182------
 Dwoma Sowami AMERICAN PIE To Jest To !!!
Splender
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 121



« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2004, 16:36:11 »

ja bym nie ryzykował :?
nie zapominaj że to pielęgnica a nie piesek który może przezwyczaić się do kotka :wink:
Zapisane
Oggy
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 297



« Odpowiedz #2 : Sierpień 26, 2004, 19:03:43 »

Wiem wiem chciałem sie tylko dowiedziec ale i tak zrezygnuje z niej w swoim akwa bo we wrzesniu do mojego akwa przywiozę upragnione akwary z maroni SmileySmileySmileySmiley
Zapisane

------BLINK 182------
 Dwoma Sowami AMERICAN PIE To Jest To !!!
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpień 26, 2004, 23:10:04 »

Nie koniecznie skalary ale może zasmakować w pozostałych mieszkancach zbiornika.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Oggy
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 297



« Odpowiedz #4 : Sierpień 29, 2004, 08:42:19 »

No własnie szczególnie jakby podrosły ale pozostawiłem je z akwarium braciaka z innymi pielegnicami - niechce miec w mojej amazonii pózniej jakis niespodzianek, a zpielegnic wystarczą mi tylko skalary  Smiley
Zapisane

------BLINK 182------
 Dwoma Sowami AMERICAN PIE To Jest To !!!
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: