Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « O nozowcach flądrach belonach i tym podobne ciekawe - szukam zainteresowanych
Strony: 1 ... 84 85 [86]
  Drukuj  
Autor Wątek: O nozowcach flądrach belonach i tym podobne ciekawe - szukam zainteresowanych  (Przeczytany 294350 razy)
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #1275 : Marzec 17, 2012, 08:23:15 »

Większość się cieszy że szczur zwiał z łajby bo się nie czepia i nie mądruje  Cheesy.
Ja tam mam nadzieje, że jednak będziesz tu zaglądał.
Odejdzie jeszcze kilku użytkowników i zostaną nam ciąże gupików i krewetki...
Zapisane

karkonosz
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


« Odpowiedz #1276 : Kwiecień 19, 2012, 12:09:14 »

Drago jak tam się mają ctenops nobilis? Kwarantanna już dawno się skończyła, więc napisz w jakim szkiełku obecnie pływają i czy trzymają się razem, a może się parka z nich dobrała? Ducze kupujesz tego strzępiela? Dostępne są datnoides quadrifasciatus w sam raz do brzanek Wink
Zapisane
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #1277 : Kwiecień 20, 2012, 12:54:51 »

Ducze kupujesz tego strzępiela? Dostępne są datnoides quadrifasciatus w sam raz do brzanek Wink
No nie bardzo. Przyzwyczaiłem się jakoś do tych brzanek Smiley Jak mi się znudzą, to będę kombinował. Zresztą D. polota są raczej słonawe niż słodkowodne. A jakbym już miał solić to rafowe Wink
Zapisane

Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #1278 : Kwiecień 24, 2012, 17:24:02 »

Co ja mogę napisać, nie znam się generalnie trzymają się dosyć blisko siebie, nie zauważyłem nadal jakiejkolwiek agresji. Pływają w 200x50x70 nie ma tam krzaków więc nie wiem czy nie czują się bez tego źle. Jednak zauważyłem że na liściach nabrały ładnych ciemnych barw, może w ich środowisku naturalnym występuje coś takiego, w sumie kolorystycznie są do liści podobne.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #1279 : Maj 19, 2012, 17:48:52 »

Watek padł, ale co tam.
Drago mam pytanko, czy dostałeś już Belonophago tinanti?
Bardzo mnie interesuje ta ryba.
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #1280 : Maj 22, 2012, 21:09:25 »

Niestety na razie ich nie posiadam, jedyne informacje jakie mam to ze były sprowadzane.
Wątek padł bo nie piszecie.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #1281 : Sierpień 16, 2012, 06:40:47 »

http://www.akwarium.net.pl/forum/oddam/oddam-piekna-piranie-serrasalmus-rhombeus-%28warszawa-wilanow%29/new/#new

Niezła okazja, wyrośnięty rhombeus za darmo. Wygląda, że w idealnym stanie. Niech ktoś weźmie, bo pooglądałbym jakieś filmiki z tym zwierzakiem w roli głównej Wink
Zapisane

Domel442
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 250


« Odpowiedz #1282 : Październik 15, 2012, 21:16:28 »

wie ktos cos moze o megalodoras irwini jakie rozmiary osiaga jakie trzeba warunki spelniac itp btw facet na allegro opisywal asterophysusa batrachusa jako łagodna rybke własnie widze jaka ona łagodna
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 21:30:41 wysłane przez Domel442 » Zapisane
Drago
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1472


akwarystyka jest dla pasjonatów


« Odpowiedz #1283 : Październik 20, 2012, 20:20:50 »

Domel a co chcesz od Asterophysusa ? Przecież to jest łagodna ryba, a że wpuścili mu żarcie to się poczęstował.
Megalodoras irwini obecnie nazywa się Megalodoras uranoscopus, jak sama nazwa rodzajowa wskazuje to jeden z większych kirysów dorastający do 60 cm. Warunki generalnie jak dla wszystkich ryb akwarium miejscami gęsto zarośnięte roślinami i tym podobne dyrdymały. Dobra żartuje sobie warunki jak dla innych sumokształtnych, spore akwarium z dużą powierzchnią dna, kryjówki pod kłodami drewna, piasek na dnie i słabe oświetlenie. Są łagodne, to nie drapieżniki jak Asterophysus, przesiewają sobie piasek i wyszukują żarcia.
Zapisane

Akwarium może mieć każdy, akwarystą trzeba się urodzić bo może tylko 2% to hobbyści reszta to ludzie którzy mają ryby. Lecz  czym jest bezmyślne lampienie się na najpospolitsze gatunki i ciąże u gupika wśród chwastów, w porównaniu z odkrywaniem i poznawaniem nowych, tajemniczych i ciekawych gatunków
Strony: 1 ... 84 85 [86]
  Drukuj  
 
Skocz do: