Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « Wymiary akwarium 45l - pytanko (akwa profilowane)
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wymiary akwarium 45l - pytanko (akwa profilowane)  (Przeczytany 2638 razy)
kafior
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Grudzień 17, 2008, 18:30:12 »

Witam, nie mam pojecia w jakim dziale to umiescic, niech bedzie tutaj.
Zaczne od tego, na swieta wrocilem do domu (obecnie studiuje 450km poza domem) wiec akwarium musialem zostawic w moim nowym mieszkaniu (bez obaw, bez rybek póki co). Tutaj w starym mieszkaniu mam wszystkie sprzety, narzedzia itp i po bardzo malym koszcie chcialem zrobic sam pokrywę do tegoż akwarium, niestety, ja badz moja dziewczyna popisała sie niezdarnoscia i zapomnielismy spisac z akwarium wymiarów.

Podejrzewam ze jest to akwa 50x30x30 profilowane, czyli faktycznie nie wychodzi 45l tylko mniej.
Moje pytanie, czy ma ktos z was takie akwarium 45 litrowe i moglby mi podac ile wynosi długość scian bocznych. Wtedy oblicze sobie dokladnie jaki łuk narysowac i wszystko pieknie zmajstruje.

Pozdrawiam i zycze wesolych swiat Wink
Zapisane
zegarsky91
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 325



« Odpowiedz #1 : Grudzień 20, 2008, 21:42:14 »

no elo :
http://allegro.pl/item512083886_akwarium_45l_profil_pokrywa_swietlowka_6500k.html

to takie aqua masz tam gg podane pytaj sie kolesia o wymiarki

pozdro i na wzajem wesołych świątek ;]
Zapisane

kafior
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Grudzień 21, 2008, 06:09:57 »

O dzieki wielkie, ktos w koncu raczyl cos odpisac.
Wesolych wesolych Wink
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: