Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « gina2006 - Moje 275 L Pola zielone.......
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Drukuj  
Autor Wątek: gina2006 - Moje 275 L Pola zielone.......  (Przeczytany 48721 razy)
andrzejkowac
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 746


« Odpowiedz #30 : Grudzień 20, 2008, 12:37:54 »

Co tu powiedzieć .Widać że chciałaś coś stworzyć była jakaś koncepcja jakiś plan i wyszło jak wyszło doskonale to rozumiem bo sam mam podobnie w planie wygląda dobrze i niestety tylko tam  Grin.Ale trening czyni mistrza uszy do góry i myśl nad poprawą .    Mnie szczególnie odpycha ta prawa strona te skałki i ten mieszany żwirek po lewej .Może jakby porozstawiać te skały na tej plaży i poczekać aż obrosną to byłoby lepiej .
Zapisane

Młode ampularie oddam
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #31 : Grudzień 20, 2008, 13:23:00 »

Jak zakupisz młode skalarki to nie będzie problemu z polowaniem na neonki, a tak nawiasem mówiąc jeszcze się z tym nie spotkałem, ale cóż....
Najlepiej kup 5-6 szt
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #32 : Grudzień 20, 2008, 15:20:05 »

Co tu powiedzieć .Widać że chciałaś coś stworzyć była jakaś koncepcja jakiś plan i wyszło jak wyszło doskonale to rozumiem bo sam mam podobnie w planie wygląda dobrze i niestety tylko tam  Grin.Ale trening czyni mistrza uszy do góry i myśl nad poprawą .    Mnie szczególnie odpycha ta prawa strona te skałki i ten mieszany żwirek po lewej .Może jakby porozstawiać te skały na tej plaży i poczekać aż obrosną to byłoby lepiej .

Akwa ma sie najbardziej podobac mnie bo to ja patrze na nie codziennie i tak jak sobie zaplanowalam tak wyszlo  Cheesy
Skalki zostana tak jak sa - maja odzielac zwir od piasku, jak staly na piasku zaslanialy grote. Ogladajacy forumowicze oczywiscie moga komentowac pochlebnie lub mniej pochlebnie - takie Wasze prawo i bardzo za to dziekuje  Kiss
Jesli ktos podsunie mi pomysl ktory mi sie spodoba to moze skorzystam
Skalarkow kupowac nie bede, choc mialam taki zamiar
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #33 : Grudzień 20, 2008, 15:57:53 »

Wywal to wszystko w 3 jasne i od nowa Polska Ludowa.
Nie ma sensu z tym ciągnąć zmieniać.Jedynie dokupić co trzeba i stworzyć coś nowego od podstaw.
Jak się tobie podoba to zostaw ale jak się nie podoba to .............................
Jak dla mnie szmira.
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #34 : Grudzień 20, 2008, 17:24:12 »

Jak dla mnie szmira.
powtarzasz sie alu - ale rowniez dziekuje  Cheesy i pozdrawiam
Gdybym nawet zrobila akwarium 100 razy lepsze od Twojego wystawowego to i tak napiszesz to samo tylko moze w iinej formie !
Probujesz mnie sprowokowac, ale zle trafilas  Cheesy  "jestem niespotykanie spokjnym czlowiekiem " wiec marne Twoje podchody, ale zycze powodzenia
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2008, 20:46:47 wysłane przez gina2006 » Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #35 : Grudzień 20, 2008, 20:54:16 »


Gdybym nawet zrobila akwarium 100 razy lepsze od Twojego wystawowego to i tak napiszesz to samo tylko moze w iinej formie !

Nigdy Ci się to nie uda Grin
Zapisane

Mutari28
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 341



« Odpowiedz #36 : Grudzień 20, 2008, 20:57:22 »

A dla mnie się podoba akwa giny2006. Ma swój urok.

Pozdro
Marcin
Zapisane

Moje 375 litrów http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=19435.0

Zapraszam do oglądania i komentowania.

Pozdro
Marcin
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #37 : Grudzień 20, 2008, 21:03:01 »

Nigdy Ci się to nie uda Grin

takie jest tylko Twoje zdanie  Grin
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #38 : Grudzień 20, 2008, 21:09:07 »

Czekam
Zapisane

Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #39 : Grudzień 20, 2008, 21:16:01 »

nie od razu rzym zbudowano Tongue ...
gina jak dołozysz nowe świetlówki i rosliny ci podrosna to napewno bedzie zdecydowanie lepiej

ala nigdy nie mów nigdy bo sie jeszcze zdziwisz Wink
Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #40 : Grudzień 20, 2008, 21:23:51 »

Juz mam HQI tylko jeszcze musze jakos zamocowac nad akwa  Good !
alu a ile czasu jestes juz akwarystka ? - bo ja od wrzesnia tego roku
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #41 : Grudzień 21, 2008, 11:38:55 »

Wlasnie zrobilam testy - i sprawdzilam http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=6947.0 - jak na poczatkujacego akwaryste to widze ze sa super !  Cheesy Cheesy Cheesy
Zapisane

KSnake
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Fauna Azja, Flora Ameryka - taki "misz masz"


« Odpowiedz #42 : Grudzień 21, 2008, 16:25:09 »

Wydawało mi się, że już tutaj coś pisałem... ale jednak nie.
Więc, krótko i zwięźle - lubię dzicz i to na pewno jest dzicz. Dzicz w planowaniu i wykonaniu. Wszystko było by super gdyby nie ten czarno-biały żwir, na który jestem uczulony w każdym wydaniu. Ale skoro Tobie się podoba to OK  Grin
Zapisane

GG: Tylko na życzenie (po ostatnich wydarzeniach)
Moje akwarium: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=18823.0 Wink

Jeśli się mylę to besztajcie i poprawiajcie - człowiek uczy się całe życie i czasem walnie głową w mur.
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #43 : Grudzień 21, 2008, 17:13:06 »

Dzieki KSnake, a co do zwiru tez moze bardziej podoba mi sie caly czarny, ale mialam duzo czarno-bialego (taki kupilam na poczatku, bo innego nie bylo - a klorowy calkiem mi nie odpowiadal) i nie wyrzuce a oddac nie ma gdzie, dodalam jednak sporo czarnego bazaltu. Moze kiedys ......, narazie jednak musi  Sad tak zostac - mnie sie wydaje ze tak bardzo nie gryzie po oczach
Zapisane

andrzejkowac
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 746


« Odpowiedz #44 : Grudzień 21, 2008, 17:41:17 »

No niestety trochę gryzie lepiej już całe takie podłoże jak ten piasek z prawej . A jak ktoś zapyta czy będzie dobre dla roślin to w tej chwili mogę powiedzieć że nie wiem i odpowiem za kilka miesięcy jak przetestuję u siebie .
Zapisane

Młode ampularie oddam
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Drukuj  
 
Skocz do: