Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « Jaki żwirek(kolor)i ile?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jaki żwirek(kolor)i ile?  (Przeczytany 4448 razy)
weekendrunner
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


« : Październik 30, 2008, 20:22:59 »

Cześć-chciałem zapytać jaki kolor żwirku(ka) wybrać dla brzanek sumatrzańskich i razborek klinowych chodzi o to czy taki rzeczny żółtawy czy lepiej taki marmurkowy biało-czarny Embarrassedakwa 63l. skłaniam się ku rzecznemu 2-8mm i wymieszać go z piasekiem-co wy na to?i ile tej mieszaniny wsypać na dno 2-3-4cm? Embarrassed
Zapisane

malawi 300l
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2008, 20:26:36 »

 Ten rzeczny bedzie odpowiedni. Warstwa minimum 5cm. Na 60l to bedzie ok 16kg zwirku.
Po co chcesz go mieszac z piaskiem?
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
weekendrunner
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #2 : Październik 30, 2008, 21:18:01 »

Dizęki ci bardzo a z tym piaskiem to mi się wydawało że lepiej będzie i dla rybek i dla roślin i do utrzymania czystości ale jak bez piasku to będzie bez dzięki jeszcze raz <papa>aaaaa i jeszcze jedno pod ten żwir dać dla roślinek jakieś pałeczki z nawozem lub kulki(gdzieś tam wyczytałem na forum)to takie normalne jakie się daje do doniczek? Roll Eyes Embarrassedi
Zapisane

malawi 300l
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: