Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: Agresja  (Przeczytany 17521 razy)
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #75 : Czerwiec 26, 2009, 20:11:51 »

chumor

To mnie w oczy zakoliło.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #76 : Czerwiec 26, 2009, 20:16:00 »

EDIT: hahah
wontek.

wątek, wątek, wątek - pisanie poprawna pisownia tez jest w regulaminie  Grin
Grin Grin Grin na całe szczęście Ty nie jestes modem i nigdy tu nim nie bedziesz więc - przykro ale nie interesuje mnie co tam Ci w mojej pisowni przszkadza - zresztą jak masz ochotę to jest przycisk zgłoś do moderatora - i zgłoś to karygodne złamanie regulaminu
Famele_raziel -och przykro mi ( ale mnie też niektóre Twoje wypowiedzi kolą w oczy i to wcale nie pod wzgledem ortografi)
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #77 : Czerwiec 26, 2009, 20:19:11 »


To nie pierwszy raz jest od razu zamkniety watek bez ostrzezenia

Mało tego wątek zostanie usnięty jeśli nie zostanie dostosowany do regulaminu.

Całkiem niedawno prosiłem o jego  przestrzeganie: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24981.0
Każdy moderator postępuję wedle uznania, jeden mniej rygorystycznie drugi bardziej jednak robi to po to by na forum utrzymać porządek a nie potem usuwać posta za postem "jaką masz grzałkę" "jaki filtr" "jakie światło" itp...

Takie postepowanie i to ze strony moderatora

Paranoja...zabraniać moderatorowi pilnowania by użytkownicy przestrzegali regulaminu  Huh

Jakos Emi, Ataria, Przemek czy inni moderatorzy dzialali troszke inaczej,

Ale ja nie jestem ani Atria ani Emi ani Przemek.

Chyba powinno sie zwrocic uwage na poczatku a nie od razu po poltora godz zamykac komus watek.

Najlepiej by było poczekać aż temat się rozwinie i po tygodniu zareagować? Smiley

ale raczej zwracali uwage i dawali czas na poprawe.

hmm...a niby co ja napisałem...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 21:19:38 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
czala
Zainteresowany
**
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #78 : Czerwiec 26, 2009, 20:26:18 »

Mam akwa 20l i obsada:
1 skalar
2 platki
2 molinezje
5 neonek
1 titej
2 danio rózowe
1 tetra
1 mieczyk zielony
1 zbrojnik
1 gupik( 25 wydalem)

I szczerze to mam w du***jak ktos mi mowi ze to za duzo ryb...
S***** w banie to nie prawda...
Kto wam powiedzial ze molinezje lubia akwa powyzej 60l?/
Gadaliscie z nimi??
Jeden facet mi tu powiedzial ze w moim akwa zmieszcza sie tylko 3 neonki.. -->to jest ZAL
Ryby nie choruja --> niegdy nie chorowaly
Nie zdychaja... wiec jest wszystko ok.. Wściekły
Akwa duze bede mial kiedys i tyb bede mial jeszcze wiecej a ci co pisza ze za duzo ryb to kompletnie sie nie nadaja...
No chyba ze gadaliscie z rybami no to co innego..
Jest kilka stron z forami akwarystow a tutaj sa ludzie ktorzy niszcza to forum.
Jak bede mial mozliwosc to wysle wam zdjecie mojego akwa..
Dzis jeszcze kupilem sobie 3 roslinki i i swietnie wygladaja w moim akwarium/...

 niewyparzony język i zupełny brak poszanowania regulaminu
Zapisane
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 26, 2009, 20:49:06 »

Co to w ogóle znaczy? Żarty sobie robicie czy co? Najpierw jakaś Dama po raz kolejny już kwestionuje decyzje moderatora, a zaraz potem kolejny przemądrzały wkleja prowokujący post i to w wątku nie na temat.   

Daję ostrzeżenie na "dzień dobry" przemądrzałemu a "rzecznika pokrzywdzonych" z przyjemnością też obdaruję. Tylko czekam na pretekst i nie będzie to ostrzeżenie.

no i wykasowałem te wszystkie bzdety na temat "tych co skaczą i fruwają"

pozdrawiam,
agresywny moderator
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 21:07:23 wysłane przez szymonw » Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #80 : Czerwiec 26, 2009, 22:41:02 »

Faktycznie się porobiło by moderatorzy przez kaprysy giny nie mogli wykonywać powierzonych im zadań. No niestety Klaro ja na forum jestem często i na nieprzestrzeganie obowiązującego regulaminu reagować będę równie często i szybko czy Ci sie to podoba czy nie natomiast Ciebie zachęcam po raz wtóry byś w końcu zeszła na ziemię i zajęła się udzielaniem w tematach akwarystycznych zamiast powodowć niepotrzebne zamieszanie wokół swojej osoby.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 23:23:53 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #81 : Czerwiec 26, 2009, 23:23:22 »

Faktycznie się porobiło by moderatorzy przez kaprysy giny nie mogli wykonywać powierzonych im zadań. No niestety Klaro ja na forum jestem często i na nieprzestrzeganie obowiązującego regulaminu reagować będę równie często i szybko czy Ci sie to podoba czy nie natomiast Ciebie zachęcam po raz wtóry byś w końcu zeszła na ziemię i zajęła się udzielaniem w tematach akwarystycznych zamiast powodowć niepotrzebne zamieszanie wokół swojej osoby.

A kto Ci dal prawo do zwracania sie do mnie po imieniu ?
Od tego jest nick !
 co się odwlecze ..............
Zapisane

Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #82 : Czerwiec 27, 2009, 08:41:40 »

Czala się wmontował w temat, w końcu miała być agresja?  Grin
Informacje o tym "akwarium" (takie wielkości z tą obsadą powinny być pisane w cudzysłowiu  Wink) są tak niewiarygodne, że słusznie powodują agresję.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do: