Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309297 razy)
sir Michael
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 676


WWW
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 06, 2004, 06:18:13 »

:lol: Zdaje się, że wiem o co Ci chodzi. Taka urocza uliczka? :lol: Są jeszcze 3 sklepy, i 2 z nich początkujący muszą omijać szerokim łukiem. Przy Rondzie jest taki "plac" z postojem taksówek, niedaleko mojej szkoły (sp 1), i choć nie jest sklepem dobrym ( oszust! sprzedał mi kiedyś wodzień jako pokarm dla narybku Smiley ), to tam chodzę bo mam najbliżej :wink:
Zapisane
Riczi
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 176



« Odpowiedz #16 : Wrzesień 06, 2004, 16:21:35 »

Jest jeszcze jeden tylko nie wiem za bardzo gdzie to jest, bo byłem tam raz i to już dawno. Chyba blisko PKS-u jakby iść na przełaj. Jest taki gościu co często wywieszona jest kartka, że za chwile wraca (wiem bo siora mi mówiła). Kiedy pierwszy raz poszedłem tam, aby kupić filtr, grzałke i reszte przyżądów, to powiedziałem mu, że chce kupić przyżądy do 20l. akwa. Wiedział, że jestem początkujący i zamiast chociaż coś podpowiedzieć to on się patrzy i nic nie dziamie co się do niego mówi. Trzeba było wymuszać od niego odpowiedzi, a przecież mógłby pomóc i zachęcić kogoś do hodowli ryb. Taka z niego niemowa. Moja siora jak tam nie dawno pjechała oczywiście zastała kartke z napisem "Zaraz wracam", w tym czasie podjechał samochód i wyszedł z niego chłopak, który powiedział "No tak tego debi.. znowu nie ma".
To właśnie o taką uroczą uliczke mi chodzi. A jeśli chodzi o karmienie narybku to co najlepiej podawać młodym skalarom i kiedy zacząć dawać im pokarm :?: Pytam się, bo nie chce się nabrać.
Zapisane

Mam akwa. 83.538l, 6 skalarów, 2 kiryśniki czarnoplame, liposarcus multiradiatus - plecostomus, mieczyk czerwony, 2 gupiki, 7 neonów inessa, żabka - karlik szponiasty oraz 2 ampularie. Hodowcą jestem od roku. Mam 16 lat. Urodziły się młode skalary
sir Michael
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 676


WWW
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 06, 2004, 16:57:40 »

Na tej 'uroczej uliczce' :lol: sklep jest żeczywiście kiepski, mały i niemal nic nie ma Smiley
Zapisane
Michał0
Nowy
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #18 : Wrzesień 06, 2004, 19:25:47 »

AHHHHHHHHHHH i ja sie dopisze: dzis byłem w sklepie w galeri dominikanskiej we Wrocławiu i chciałem sobie kupić korzeń z taka dziura przez cala dlugosc (wiem ze ceny zabujcze ale mi sie spodobal). No więc kupiłem, wyjęli go z akwarium w którym był i zapakowali. I zgadnijcie co? W połowie drogi do domu (jeszcze w międzyczasie lazilem po innych sklepach) zauwazylem ze W korzeniu byl jakis glonojad!!!!!!!! Nikt z obslugi sklepu nawet nie raczyl zajrzec czy w korzeniu nie ma ryby!!!!!!!!!!!!!!! ale przezyl ...moze pomozecie zidentyfikowac goscia?? Ma z 5cm caly ciemno brązowy w czarne kropki srednicy 1-4mm , 2 dlugie wasy i 4 mniejsze ale takie rozgalezione...
----------
A niech to wrzucili mi jakiegos Synodontis njassae z malawi ktory mi kompletnie nie pasuje  :x
Zapisane
merritt
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 142



« Odpowiedz #19 : Wrzesień 06, 2004, 21:28:38 »

to masz bonusa . ja bym nie marudził Cheesy
Zapisane

64l. 2 bocje wspaniałe, 3 molly's, parka gurami złotych, parka ramirez, parka prętników karłowatych, zbrojnik niebiestki, 3 sumiki szkliste, 5 otosków, dwie ampularie
Michał0
Nowy
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #20 : Wrzesień 06, 2004, 21:43:00 »

no ja nie marudze  :wink:  tylko poprostu nie wiem co to jest. troche poszukalem po stronkach i nic  :?
Zapisane
sir Michael
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 676


WWW
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 07, 2004, 09:09:57 »

Pewnie wilkołak jakiś :wink: Ale najpewniej jest to jakiś zbrojnik :?
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 07, 2004, 11:43:42 »

Michał powiedz mi ile to drewno z wydrążoną dziurą kosztowało? Bo w Gdańsku 10zł, bardzo fajna rzecz dla glonojadów, bocji i sumów.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Michał0
Nowy
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #23 : Wrzesień 07, 2004, 16:09:31 »

hehe drogo: sozmiar "S" jakies 14 cm dlugosci i 5 srednicy - 18zl a rozmiar "L" jakies 20cm i 6cm srednicy 25zl. Ja kupilem eLke
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 08, 2004, 05:56:19 »

No to faktycznie drogo, zwłaszcza eLka Sad, przy takich cenach juz moznaby kombinowac zrobienie czegoś takiego samemu Smiley
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Danuta
Bywalec
****
Wiadomości: 308



« Odpowiedz #25 : Wrzesień 12, 2004, 19:48:47 »

Te podkolorowane rybki to są wszędzie w Olkuszu też- takie kiczowate kolory różowe, seledynowe. I do tego krzywo umalowane. Pan mi powiedział, że to w Czechach te rybki tak kolorują, ale ja ich pani nie sprzedam - dzieciom się podobają to im starzy kupują. Poza tym sprzedał mi jakieś śpiące agassiza i po kilku dniach posnęły na zwsze.
A ostatnio powiedział mi, ze wrzucił ramirezy do brzanek i je pozarły do rana. :shock:
Zapisane

Akwa 80l
20 rybek małych

Pozdrowienia z Olkusza
Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2201



« Odpowiedz #26 : Wrzesień 12, 2004, 20:32:59 »

Ja ostatnio widziałem w jednym ze sklepów paletki razem z księżniczkami z Burgundii, a do tego księżniczki były z młodymi, mozecie wyobrazić sobie co sie działo z paletkami...
Zapisane


385 l - dyskowce
scolls
Zainteresowany
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #27 : Wrzesień 16, 2004, 21:19:37 »

Słuchajcie może by tak założyć osobny temat i podzielić go na dwie częsci: 1 sklepy dobre które można polecić i 2 sklepy które trzeba omijać szerokim łukiem.Co Wy na to?HuhHuhHuh?Pozdrawiam.
Zapisane
Michał0
Nowy
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #28 : Wrzesień 16, 2004, 21:25:57 »

Jestem stanowczo za :!:  moze to ulatwic zycie wielu ludziom  Smiley
Mozna bybyło równierz się pytać gdzie dostane rybę/roślin x w mieście y  Smiley
Pozdrawiam
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 17, 2004, 08:25:16 »

Bardzo dobry pomysł, sklepy i opinie o nich bardzo sie przydadzą.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: