Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309235 razy)
Stig_2
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 298



« Odpowiedz #495 : Czerwiec 26, 2008, 15:28:36 »

Kurde dalem sobie wcisnac roslinke ktora nie jest do Akwa ;/

Zapisane
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #496 : Lipiec 04, 2008, 20:47:03 »

W osiedlowym sklepie akwarystycznym

Ja: A te welonki, to jaki litraż jest minimalny?
Sprzedawczyni: No wie Pani... yy... tak z 20 litrów. Biorą do mniejszych ale to są duże rybki jednak..
Ja: Ale słyszałam że rosną wielkie jak pięść mężczyzny to jak się tam zmieszczą?
S: Jak sobie pani kupi małą rybkę to pani nie urośnie po prostu w takim akwarium . Tylko musi pani mieć małą od razu ..

Czyli lekarstwo na zamałe akwa : sprawić by rybki skarłowaciały.Genialne.
Ale sam sklep ok - jest mało ryb przez co pływają po prawie pustych akwariach - 2welony z ok100l i jeden wielki zbrojnik *(sam)w takim samym..
Wiec warunki jak na sklep maja idealne..
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
Blondyneczkaa
Zainteresowany
**
Wiadomości: 83

;)


« Odpowiedz #497 : Lipiec 06, 2008, 13:51:03 »

Mnie jeszcze żaden sprzedawca w zoologicznym nie oszukał Tongue
Zapisane

80 litrów - Akwarium ...
4x Gupik
2x Mieczyk
2x Molinezja
1x Glonojad (Zbrojnik niebieski)
1x Sum (Kiryśnik czarnoplamy)
2x Mieczyk weloniasty
bellatrix159
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 34


« Odpowiedz #498 : Lipiec 06, 2008, 14:30:09 »

. Przeraziłam się i przełozyłam je a na drugi dzień bez odpowiedniej temperatóry i filtra zdechły. Wolałam zeby one zdechły niz wszystkie inne w akfarium. 
A moge spytac ile ty masz lat?/   Grin
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #499 : Lipiec 06, 2008, 14:59:36 »

Mnie jeszcze żaden sprzedawca w zoologicznym nie oszukał Tongue
Wiec po co napisalas tu tego posta?
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
lukasz2223
:)
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 256


Life is too short...


« Odpowiedz #500 : Lipiec 06, 2008, 15:50:28 »

Blondyneczka ma 12 lat i pisze posty takie po to,zeby miec coraz wiecej gwaizdek chyba -poprostu nabijac posty.
Zapisane
jemioluszka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 222



« Odpowiedz #501 : Lipiec 06, 2008, 17:14:42 »

Zakłada watki, które już był albo są bezsensu, także trzeba z nią porozmawiać papa
Zapisane

126l:
5 neonów czerwonych
5 neonów inessa
5 kirysków pstrych
3 otoski
parka pretników karłowatych
krewetki amano
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #502 : Lipiec 06, 2008, 17:21:58 »

Dajcie już dziewczynie spokój bo robi się offtop.:-)
Chciałabym [powiedzieć że z pewnymi osobami lepiej nie dyskutować bo najpierw sprowdzą Cię do swojego poziomu a potem pobiją doświadczeniem, ale się powstrzymam.
Myślę że warto zacząć od nowa opowiadać nt, sprzedawców a Blondynce pogratulować że jest tak wspaniała że nikt jej nie oszukałL:)
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
lukasz81
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141



« Odpowiedz #503 : Lipiec 06, 2008, 18:16:36 »

wyobrazcie sobie ze wczoraj bylem w zoologu aby kupic otoski,to znaczy zamowic bo nie ludzilem sie nawet ze beda one na sklepie.kiedy zapytalem sie wlasciciela o taka mozliwosc,on dziwnie sie na mnie spojzal i powiedzial ze pierwszy raz w zyciu slyszy o takiej rybie.no ale co sie po nim mialem spodziewac,wie co to glonojad ale co to zbrojnik to juz gorzej.w tym sklepie nie tylko sprzedawca robi w konia klienta ale sam siebie
Zapisane


akwa 200l
4 blue diamond
 red cherry
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #504 : Lipiec 06, 2008, 19:40:33 »

. Przeraziłam się i przełozyłam je a na drugi dzień bez odpowiedniej temperatóry i filtra zdechły. Wolałam zeby one zdechły niz wszystkie inne w akfarium. 
A moge spytac ile ty masz lat?/   Grin

Ostatnio aktywny:    Styczeń 27, 2008, 14:35:35 Wiec sie chyba nie dowiesz Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Rafisko
Zainteresowany
**
Wiadomości: 89



« Odpowiedz #505 : Sierpień 04, 2008, 13:34:29 »

Jak byłem mały i posiadałem  zbiornik 70L, sprzedawca wciśnął mi trzy brzanki rekinie bo to "takie małe towarzyskie rybki" Tongue
Widziałem też o wiele bardziej dramatyczną sytuację. Do pewnego sklepu zawitali klienci z kategorii najgorszych = rozpieszczon dziewczynka i kochający rodzicie. Po "fachowej" konsultacji ze sprzedawczynią zakupili gupiki, mieczyki, jakieś neony, bodajże molinezje, skalary, a do tego najgorsze:

-mamusiu zobacz jaka fajna ryba!
-ależ czy ona nie jest za duża? (do sprzedawcy)
- nie - to bardzo mało ruchliwa rybka idealna dla początkujących
(ojciec wchodzi do akcji) - no to poprosimy jedną.

wielka piękna, niebieska paletka Sad . Ciekawe co działo się w akwarium dziewczynki tydzień po zakupie tego wszystkiego.
Zapisane
Kamilstefaniuk
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #506 : Sierpień 06, 2008, 14:24:26 »

Mnie ostatnio oszukał sprzedawca w moim mieście. Kupiłem pompke i w domu okazało się, że nie działa. Poszedłem ją wymienić, a tu sprzedawca mówi, że nie wymieni. Rozmawiałem z nim długo, ale tamten nie ustąpił.  Huh Nigdy więcej tam nie kupię już nic.
Zapisane

Akwarium Polecam! Ryby Druga fajna strona.
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #507 : Sierpień 06, 2008, 18:50:23 »

Jak byłem mały i posiadałem  zbiornik 70L, sprzedawca wciśnął mi trzy brzanki rekinie bo to "takie małe towarzyskie rybki" Tongue
Widziałem też o wiele bardziej dramatyczną sytuację. Do pewnego sklepu zawitali klienci z kategorii najgorszych = rozpieszczon dziewczynka i kochający rodzicie. Po "fachowej" konsultacji ze sprzedawczynią zakupili gupiki, mieczyki, jakieś neony, bodajże molinezje, skalary, a do tego najgorsze:

-mamusiu zobacz jaka fajna ryba!
-ależ czy ona nie jest za duża? (do sprzedawcy)
- nie - to bardzo mało ruchliwa rybka idealna dla początkujących
(ojciec wchodzi do akcji) - no to poprosimy jedną.

wielka piękna, niebieska paletka Sad . Ciekawe co działo się w akwarium dziewczynki tydzień po zakupie tego wszystkiego.

Jestem pewny, że ta Paleta wyszła z baniaka, nakryła tą dziewczynkę poduszką na twarz i powiedziała " kochanie nie szamotaj się to tylko trzy minuty"
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
mario27-28
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1315



« Odpowiedz #508 : Sierpień 06, 2008, 20:42:04 »

Mnie ostatnio oszukał sprzedawca w moim mieście. Kupiłem pompke i w domu okazało się, że nie działa. Poszedłem ją wymienić, a tu sprzedawca mówi, że nie wymieni. Rozmawiałem z nim długo, ale tamten nie ustąpił.  Huh Nigdy więcej tam nie kupię już nic.

A co z gwarancją,przecież jeśli była nowa to powinna mieć conajmniej 12 miesięcy gwarancji.WeZ kartę gwarancyjną i paragon i wal do gościa niech ci wymienia,to jago święty obowiązek,a kosztów i tak dziad jeden Wściekły nie ponosi,bo towar wymienia i naprawia producent.Ja bym nieodpuścił,i tak łatwo niedał się spławić.
Zapisane

Kamilstefaniuk
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #509 : Sierpień 07, 2008, 20:58:48 »

Mnie ostatnio oszukał sprzedawca w moim mieście. Kupiłem pompke i w domu okazało się, że nie działa. Poszedłem ją wymienić, a tu sprzedawca mówi, że nie wymieni. Rozmawiałem z nim długo, ale tamten nie ustąpił.  Huh Nigdy więcej tam nie kupię już nic.

A co z gwarancją,przecież jeśli była nowa to powinna mieć conajmniej 12 miesięcy gwarancji.WeZ kartę gwarancyjną i paragon i wal do gościa niech ci wymienia,to jago święty obowiązek,a kosztów i tak dziad jeden Wściekły nie ponosi,bo towar wymienia i naprawia producent.Ja bym nieodpuścił,i tak łatwo niedał się spławić.
Byłem dzisiaj u tego sprzedawcy. Kłóciłem się z nim z pół godziny. Po tym czasie wyszedłem ze sklepu. Powiedziałem, że jutro zawiadomię UOKiK. Wychodząc trzasnąłem mocno drzwiami. Co za ludzie, normalnie? Naprawdę nie polecam tamtego sklepu!  Shocked Angry Angry
Zapisane

Akwarium Polecam! Ryby Druga fajna strona.
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: