Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 313187 razy)
Tiger
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #105 : Styczeń 25, 2007, 20:13:49 »

w Mińsku Mazowieckim jakieś 40km od Wawy w strone Siedlec
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #106 : Styczeń 25, 2007, 20:16:57 »

kurde jestem z wawy, nie chce mi sie jechać, ale możesz opier**lić  Tongue sprzedawcę ode mnie Good ! papa
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Tiger
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #107 : Styczeń 25, 2007, 20:20:47 »

wsumie to i mugłbym tak zrobić ale mam tylko 2 zoologi w mieście i obydwa z tym samym problemem trzymania bojowników. Jakbym zaczoł opiepszać nie mialbym gdzie kupować.......
Zapisane
małgośka
Zainteresowany
**
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #108 : Styczeń 25, 2007, 20:27:23 »

Glizdek! Ile ty masz chłopcze lat?Huh? Nie wiele chyba!?
Ile razy do Ciebie trzeba mówić żebyś cokolwiek zrozumiał?HuhHuh?!!!!!!!!!!
Normalnemu człowiekowi raz się tylko coś zasugeruje a on wtedy zaczyna myśleć i wyciągać wnioski, a na Ciebie można krzyczeć, wrzeszczeć, kląć, a ty i tak nie rozumiesz!!!!!!! Albo jesteś głupi albo tak uparty!!!!!!!!! Albo jedno i drugie!!!!!!!!
Kiedy wreszcie zrozumiesz że męczysz tą rybę?Huh??!!!!!!!!
Ile osób cię musi z błotem zmieszać żebyś to pojął nareszcie?Huh??!!!!!!!
Nie mogę czytać tych twoich głupkowatych wypowiedzi i tego jak twardo upierasz się przy swoim.
Zrozum że część sprzedawców w sklepach to imbecyle bez wiedzy, dusigrosze, sadyści bez skrupułów!!!!!!!! Poczytaj jak ludzi w konia robią i zrozum że Ciebie też zrobili!!!!!!!!!!
I przyjmij zasadę że sprzedawców się nie słucha. Kup sobie jakąś mądrą książkę o rybach i ich hodowli, albo idź do biblioteki czy czytelni, czy po prostu szukaj w necie i czytaj. Jak czegoś nie zrozumiesz wtedy pytaj na forum.
I proszę Cię nie mów że twoja rybka jest wdzięczna za opiekę, bo mi się niedobrze robi jak to widzę!!!!!!!!! Rzadko zdarza się taki uparciuch jak Ty który nie da sobie nic powiedzieć!!!!!!! I okaż odrobinę pokory!!!!!! 
PS sorki za nie trzymanie się tematu ale już nie mogłam.


Zapisane
Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #109 : Styczeń 25, 2007, 20:43:50 »

To jest Baran nie akwarysta. Szkoda słów na tego imbecyla. Jak tak dalej pujdzie ja bym go wywalił stąd bo tylko szpeci to forum.
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #110 : Styczeń 25, 2007, 21:46:39 »

Komandos... nie obrażajmy baranów... Roll Eyes
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
jogi_18
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 74



WWW
« Odpowiedz #111 : Luty 17, 2007, 11:43:41 »

Ja jak zakladalem akwa z biotopem malawi jakies 3 miesiace temu to ulozylem sobie plan jakie gatunki bede trzymal!!
no i jak juz ulozylem sobie caly plan wyslalem rodzicow do sklepu zoologicznego!!(mieszkam na wsi wiec do takiego sklepu mam chyba 15 km no i oczywiscie tam gdzie chodze do szkoly tez sa sklepy zoologiczne ale wizja ryb w plecaku i autobusie mi sie nie wiedzi)
No to pojechali rodzice do tego sklepu i napisalem im gatunki ryb ktore maja kupic i ile ryb jakiej plci!!
Przyjerzdzam ze szkoly i widze ryby w akwa:D
i tu moje zdziwienie:/ 4 red redy 3 samce 1 samica:/, zamiast miango mam 2 pary zlocistych:/3 yelowki same samce:/ pyszczaki wysmukle 2 pary:/
no i zeby nie bylo zle sprzedawca wcisna im jeszcze samca saulosi i samca socolofi i jeszcze jednego jakiegos samnca nawet gatunku nie znalem:/
no ale zeby nie bylo tak tragicznie to sie zdenerwowalem i sam pojechalem po tygodniu do tego sklepu i z rybami ktore nie pasowaly do planu i sie wyklocilem ze sprzedawca zeby mi te ryby wymienil:/
naszczescie teraz mam te gatunki co chcialem i w takiej kombinacji plciowej jaka powinna byc:d
Zapisane

240L-MALAWI
15L-Krewetkarium
jogi_18
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 74



WWW
« Odpowiedz #112 : Luty 17, 2007, 11:44:59 »

ten samiec ktorego nie znalem gatunku nie mial oka:/
Zapisane

240L-MALAWI
15L-Krewetkarium
cichlasoma
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #113 : Luty 27, 2007, 19:25:06 »

kiedyś jak pojechałem do zoologicznego po barwniaka thomasa i mekke to gość koło 80 lat sprzedał mi barwniaka t za 6 zł i zamiast mekki multispina za 2,50, Jednak mnie to wyszło na dobre ponieważ pan mi policzył 6,50 a ja nic mu o tym nie mówiąc pojechałem zadowolony do domu z rybkami (choć nie do końca z tymi co chciałem). Niedziwiłem sie temu panu ze policzył mi 2 zł mniej niż powinien w końcu miał już 80 lat .

A teraz o pani z zoologicznego która mnie oszukała jeśli chodzi o pyszczaki.

pewnego dnie jadąc do zoologicznego z kolegą kupiłem sobie 1 pysia zebra (okazał się być samcem lombardzkiego) i niby samca zebry (okazał się być samcem ale aulonocary jacobfreiberga) gościarka zapewniała mnie że jest to parka pyszczaka zebry ale ja po długich poszukiwaniach po internecie co to jest za rybka wkońcu się dowiedziałem co to za pysiek aha i jeszcze jedno kupiłem twm tagże 2 też niby zebry które okazały się być socolofami


pozdro cichlasoma
Zapisane

98l pyszczaki
MALY05
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496



« Odpowiedz #114 : Luty 27, 2007, 19:52:47 »

Witam Cheesy
wczoraj wybrałem się do zoologicznego dokupić 2 neonki inessa przed zakupem popatrzałem na wszystkie neonki czy nie są chore itp.Pani złapała mi je i na pewno to widziała bo ja w tym ich stadzie nie zauważyłem jedną mi sprzedała z urwaną skrzelą i ma takie czerwone ale mam nadzieje ze nic jej nie bedzie papa
Zapisane

[45] [15] [4]
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #115 : Luty 28, 2007, 08:28:04 »

Byłam teraz na weekend w Wodzisławiu i przeszłam się do zoologika koło rynku. Zoologiczny duży, zadbany, nic nie śmierdzi.... Szukam akwariów... oglądam rybki. Zobaczyłam w jednym ze zbiorników gałęzatkę a że wyleciała mi jej nazwa z głowy więc pytam pana sprzedającego ile kosztuje ten glon bo ciekawiło mnie ile może kosztować w mniejszych miastach. Pan na to z oburzeniem, ze to nie są glony. No ja mówię z uśmiechem (wzięłam to za żart), że takie zwykłe to nie ale to przecież glon. Na to pan sprzedający w realnym oburzeniem, że to nie jest glon tylko należy do mszowców (co to do diabła jest ? Grin), jest dobry na zmętnienie wody i że je pierwotniaki.

Moja mina:  Shocked

Ja mu na to, że przecież to glon, a nie jakiś mszowiec (pod nosem dodaję do seboosa , ze się panu chyba z wątrobowcami i mszakami jak już pomieszało) i że wcale nie je pierwotniaków a on, że przecież tyle lat ja już sprzedaje i przecież wie lepiej! Musiałam wyjść ze sklepu a pana sprzedającego pozdrawiam i odsyłam do atlasu roślin wodnych i glonów.

EDIT: Przypomniało mi się coś. No cóż, tenże sprzedający nie chciał mojemu mężowi kiedyś sprzedać zbrojników niebieskich bo powiedział, że mu wszystkie wyzdychają i że to jest ryba bardzo ciężka w hodowli Grin A ja Seboosowi nie chciałam wierzyć, że sprzedający takie coś mu powiedział....

Nie polecam kupować ryb ani roślin w tym sklepie. Poza tym sklep dobrze zaopatrzony w inne towary akwarystyczne i ceny dość niskie.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2007, 08:36:21 wysłane przez Emi » Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #116 : Luty 28, 2007, 23:07:31 »

taaak, jak sie czasem pytam w zoologach o jakies mchy, to mi czesto pokazuja galezatke - ale nie chce mi sie juz gadac, ze to glon hodowlany a nie mech...
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
didi
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 143


« Odpowiedz #117 : Marzec 02, 2007, 14:58:33 »

Ja niedawno założyłam akwarium małe: 24l ( ale już myślę o powiększeniu  Cool ) właściwie dla córeczki miało być, stoi w jej pokoju ten baniaczek... Pytałam się pana w sklepie, ile małych rybek mogę trzymać w takim akwa, a on odparł, że spokojnie 15 małych rybek może pływać  Roll Eyes nie nabierał mnie?
Zapisane
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #118 : Marzec 02, 2007, 16:44:55 »

Takie akwarium bardziej nadaje się na akwarium tarliskowe, albo do leczenia rybek.
Według mnie nabrał cię  Tongue
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #119 : Marzec 02, 2007, 17:46:35 »

no nie przesadzajmy Wink można założyć krewetkarium albo kupić bojka samca  Good ! papa
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: