Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: obsada 11 litrów :)  (Przeczytany 7758 razy)
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #15 : Sierpień 03, 2004, 23:14:53 »

Niestety to mój dobry znajomy. Spróbuję go namówić na mały ozdobny akwenik bez rybek. Może z jakąś ampularią wyjdzie albo czymś podobnym jak już się uparł na trzymanie jakiegoś zwierzęcia.
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #16 : Sierpień 04, 2004, 07:22:17 »

No właśnie, ampularia jak podrośnie to naprawdę piękne stworzenie, wieksze od winniczka a te czółki to sie czasem na 10cm ciągną  Cheesy
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
silurus ;)
Nowy
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #17 : Sierpień 05, 2004, 11:33:14 »

mogą tam być drobniczki jedniodniowki. albo okonczyki moczarowe, ale są trudno dostępne. lub babki złote.  ja jakbym mial takie akwa to bym trzymał parke gupików ( idiotów Wink ), i piskorka. piskorki rosną co prawda do 8 cm, ale nie wymagają dużych przestrzeni zyciowych.
Zapisane

Łódź, Łódź i wszyscy za nami!...
Góral
Tomek
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 897


Przyjaciel Wiosny


WWW
« Odpowiedz #18 : Sierpień 05, 2004, 12:30:36 »

Cytat: mdramski
Niestety to mój dobry znajomy. Spróbuję go namówić na mały ozdobny akwenik bez rybek. Może z jakąś ampularią wyjdzie albo czymś podobnym jak już się uparł na trzymanie jakiegoś zwierzęcia.

to może właśnie dlatego że dobry znajomy, to mu powiedz wprost, co o tym sądzisz.
Zapisane

gg:1384140
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #19 : Sierpień 05, 2004, 12:58:12 »

Sprawa zamknięta Smiley Namówiłem go na akwarium 40 litrów - tam można przynajmniej parę gupików trzymać. Dałem mu również swój stary filtr i chyba kupi grzałkę. Jednak są ludzie reformowalni  Cheesy Z początku mówił, że akwarium ma pełnić tylko funkcję dekoracyjną, ale przekonałem go iż większe jest o wiele ładniejsze. Posiłkowałem się zdjęciami z tego forum Smiley Jak go to wciągnie to może kiedyś kupi większe.
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #20 : Sierpień 07, 2004, 10:19:38 »

Hurra !! Smiley
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: