Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Proszę o pomoc w ratowaniu moich rybek
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Proszę o pomoc w ratowaniu moich rybek  (Przeczytany 1050 razy)
Malgos_
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Październik 13, 2008, 08:54:26 »

Witam
Jestem bardzo, bardzo początkującym akwarystą. Trzy dni temu zakupiłam pierwsze rybki. Co dziennie jedna umiera, wczoraj skalar a dzisiaj widze że bardzo źle się czuje gupik ma tak jakby zanik łusek nie wszystkie wyglądają tak ładnie błyszcząco. Mam akwarium 120 litrów oprócz filtra zainstalowałam dodatkowy napowietrzacz, roślin nie mam jeszcze dużo ale jest ich ok.33 sztuki temp.ok 27 st.C wykonałam testy na twardość i kwaśność wody i wyszło mi, że kwalifikuje się do parametrów jakie rybki potrzebują. Akwarium dojrzewało ok.2 tyg. Pokarm stosuję suchy jak i żywy-mrożony w małych ilościach. Co mogę zrobić aby nie stracić rybek? Proszę o radę.
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 13, 2008, 09:05:51 »

Podaj jeszcze poziom NO2 i NO3 ...
Zapisane

Malgos_
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Październik 13, 2008, 09:45:03 »

Tego testu nie wykonałam bo nie wiedziałam o nim. Pójdę kupić i wykonam, napiszę co mi wyszło. Czy coś innego może być jeszcze przyczyną złego samopoczucia rybek?
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: