Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: co polecicie do nietypowego zbiornika  (Przeczytany 906 razy)
calypso
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


« : Październik 08, 2008, 20:11:40 »

witam otóż zdecydowałem się na zlikwidowanie mojego roślinnego baniaczka i już na dniach będę miał drugie akwa o dość nietypowych rozmiarach 90dł 35szr 30wys i tu mam pytanie bo nie wiem jaki biotop wybrać ,zastanawiałem się nad tanganiką i muszlowcami ale podobno te rybki sa strasznie płochliwe i mało co ich widać,w grę wchodziłoby jeszcze malawi tylko nie wiem czy nie przymały zbiornik. napewno nie będzie dużego światła pewnie jakaś jedna świetlówka. co byście doradzili drodzy koledzy Huh
Zapisane
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 08, 2008, 23:37:55 »

jak już musisz sie bawić w jeziora afrykańskie to malawi odpada - za mały litraż. w tandze znajdziesz więcej możliwości. muszlowce to dobry pomył, jakieś naskalniki teżby się zmieściły - poszukaj. a jak chcesz poszerzyć horyzonty to baniak o takich wymiarach będzie w sam raz dla błędnikowców azjatyckich lub afrykańskich-  choć te ostatnie trudniej dostać.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 23:41:09 wysłane przez szymonw » Zapisane

calypso
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #2 : Październik 09, 2008, 05:32:16 »

no pewnie będą muszlowce tylko nie wiem jakie , chciałbym jakieś mało bojaźliwe a jak jeszcze da się je połączyć z nakalniakami to też fajnie
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: