Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « Przenoszenie akwarium do innego pokoju
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Przenoszenie akwarium do innego pokoju  (Przeczytany 3537 razy)
Danuta
Bywalec
****
Wiadomości: 308



« : Lipiec 29, 2004, 19:11:58 »

Ciekawi mnie jak to zrobić gdy akwa jest duże, czy odlać połowę wody i czy wtedy można go podnosić, czy wylać wszystko? :?:
Zapisane

Akwa 80l
20 rybek małych

Pozdrowienia z Olkusza
sir Michael
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 676


WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 29, 2004, 19:12:59 »

jak jest duże to i z połową może być ciężko, nawet takie 20-30l z całym ekwipunkiem trochę waży.
Zapisane
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 29, 2004, 19:19:23 »

ja bym zrobił tak : Odlej część wody do butelek 5l powiedzmy tak z 30-50% wody , Ryby przenieś do wiadra z grzałką z termostatme i napowietrzaj. Potem zrób restart akwa czyli wyczyść wszystko znów nasyp żwir posadź rośliny wlej stara wodę z butli dolej do pełna odstaną i wpuść ryby Smiley - szybko i sprawnie , bez zbędnego czekania - bezpiecznie
Zapisane

112,25
tomeek7
Bywalec
****
Wiadomości: 312



« Odpowiedz #3 : Lipiec 29, 2004, 19:54:36 »

Danuto a czy masz zamiar to robic czy tylko tak zapobiegawczo :?:
Zapisane

...::: 126 litrów :::... zmiana obsady
...:::25 litrów :::...Mała Tanganika
Danuta
Bywalec
****
Wiadomości: 308



« Odpowiedz #4 : Lipiec 30, 2004, 17:16:21 »

Tomeek Ty to chyba mnie trochę przeswietliłeś. Pytam na zapas bo gdyby trzeba było się ewakuować to będę wiedziała jak. :wink: Dzięki za rady - przygotuję zestaw butelek. :lol:
Zapisane

Akwa 80l
20 rybek małych

Pozdrowienia z Olkusza
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #5 : Lipiec 30, 2004, 19:05:53 »

Wow, a kupisz na zapas filtr R.O. ? Jakby kiedyś trzeba było zmiękczyć wodę  :wink:
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: