Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Malawi wiki « Dziwne zachowanie młodych Saulosi
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziwne zachowanie młodych Saulosi  (Przeczytany 2812 razy)
Cichy-Figa
Nowy
*
Wiadomości: 29



« : Wrzesień 09, 2008, 13:49:39 »

Witam!
Od 3 tygodni mam 10 sztuk malych saloskow.
Zyja w akwa 200l
Aktualnie maja po ok 4 cm wielkosci. Nie sa wybarwione. JEdne sa wieksze,drugie mniejsze. Jedne sie troszeczke bladsze zrobily.
No i wczoraj obserwowalem akwarium, a dwojka z tych wiekszych zaczela mocno walczyc, pozniej przylaczyl sie 3 do walki. Zdziwilo mnie,ze dotychczas maluchy plywaly razem nie bylo zadnych klotni a nagle takie zachowanie.
Dodatkowo dzis rano jak chcialem je nakarmic zadna z nich nie wychodzila z ukrycia skal. Zawsze rano byly na tyle glodne,ze szalaly pod powierzchnia wody,a tu taka zmiana.

Czy to normalne?
Zapisane
hunk
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 10, 2008, 22:58:51 »

Wydaje mi sie żęnormalka . Ale dla pewności zrób pomiar wody, ph , kh, gh, no3 .
Ile akwa juz działa ?
Zapisane

"Albo rybka, albo pipka. Jak powiedział Hamlet"
Cichy-Figa
Nowy
*
Wiadomości: 29



« Odpowiedz #2 : Wrzesień 11, 2008, 17:58:19 »

akwa stalo m-c bez rybek z bakteriami pozniej testerami,a rybki sa od prawie miesiaca i do teraz bylo wszystko ok.
Gdy sa bardoz glodne wyplywaja,ale przez caly dzien siedza pochowane w kamienie. Ich zachowanie zmienilo sie tak diametralnie...
No i nalozylo sie na to pare rzeczy,bo czyscilem im filtry,przestawialem pare kamieni (ale to naprawde malutkie przemeblowanie) no i tego wieczora zauwazylem tez,ze one zaczely ze soba walczyc.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: