Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196806 razy)
początkująca20
Zainteresowany
**
Wiadomości: 197


« Odpowiedz #465 : Styczeń 15, 2012, 18:50:48 »

Cześć wszystkim Smiley co prawda zarejestrowałam się tutaj jakieś trzy lata temu. Trochę się nauczyłam dzięki temu, później jakoś tak umknęło mi to forum i widzę, że mam teraz sporo zaległości. Mimo braku mnie tutaj, akwarium wciąż stało i było chyba odzwierciedleniem bałaganu panującego u mnie w głowie. Ogólnie klęska. Czas wrócić i ponaprawiać parę rzeczy ;p   mam na imię Sylwia i mam 22 lata. Pozdrawiam wszystkich!!!
Zapisane
gracjanna
Nowy
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #466 : Luty 03, 2012, 22:46:14 »

Witam wszystkich. Posiadam akwarium 60 litrowe, zarejestrowałam się już dawno ale tylko Was obserwowałam, teraz może częściej sie odezwę. pozdrawiam
Zapisane
endriu1990
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #467 : Luty 03, 2012, 23:15:22 »

Witam. Mam na imię Andrzej. Mieszkam w okolicach Lubina. Chociaż akwarium w domu mam już od ładnych paru lat to tak na prawdę akwarystyką tak na poważnie zacząłem interesować się nie dawno bo pod koniec zeszłego roku (listopad). Na to forum trafiłem już na początku gdy zacząłem więcej czytać o akwariach, rybach, roślinach jednak dopiero parę dni temu się tutaj zalogowałem i mam nadzieję że już nie długo, przy waszej pomocy będę mógł się cieszyć większym zbiornikiem niż do tej pory Wink Przede wszystkim takim który będzie stworzony w zgodzie z naturą ( bez żadnych ozdób ceramicznych tj. np. zamek w 60L ) a będzie cieszył oko bujną florą i ciekawą fauną.           
Zapisane

30l oraz 60l w planach 240 lub 290l
slavoo
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #468 : Marzec 02, 2012, 22:03:47 »

Witam jestem słavo jestem z pod opola akwa miałem jako maly chłopiec dziś już jako dorosły człowiek postanowiłem wrocic do akwarystyki posiadam baniak 540l pozdrawiam wszystkich użytkowników Good !
Zapisane
sergi
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #469 : Sierpień 16, 2012, 11:33:39 »

Jestem Mirek i mieszkam w Tomaszowie, zajmuje sie raczej hobbistycznie akwarystyką. Moim marzeniem jest stworzenie rafy koralowej w akwarium, ale ciągle zbieram pieniązki na ten cel Tongue Wiem ,ze to bardzo odpowiedzialna i trudna sprawa zajmować się tego typu akwarystyką, ale jakby ktoś miał jakieś rady dla mnie to chętnie przeczytam. Kilka zdjęć duuuużych rybek http://www.szpilkuj.pl/tablice/390/ulubione-zwierzeta/
Zapisane
Luna_s20
Licho
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 33



WWW
« Odpowiedz #470 : Wrzesień 19, 2012, 04:51:12 »

To i ja się przedstawię. Jestem Licho - i tak wszyscy mnie nazywają i w necie i poza nim, chociaż mam na imię Marta.
Akwarystyką zajmuję się od... 21 lat Wink W wieku pięciu lat uparłam się histerycznie, przez następne 2 uparcie upraszałam co drugi dzień matkę - w końcu uległa. Pierwsze były żyworódki. Standardowy gupik i molinezja ostrousta - wtedy jeszcze dostępna bez "spaprania jej" z szerokopłetwą. Chociaż z czasem miewałam większość znanych gatunków, molinezja zawsze będzie dla mnie najcenniejsza Smiley
Latek od sierpnia 28. Pozostałe zainteresowania to grafika 3d i... Morrowind Wink
Zapisane

Licho nie śpi...
Przemol
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #471 : Październik 02, 2012, 21:53:03 »

Witam serdecznie! Mam na imię Przemek. Dawno temu miałem akwarium, potem po zlikwidowaniu kilka lat przerwy. Całkiem od niedawna mam zbiorniczek, dlatego też się zarejestrowałem, żeby wyssać z was trochę wiedzy. Może i ja będę umiał komuś pomóc. Pozdrawiam! Smiley
Zapisane
diteer
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #472 : Październik 03, 2012, 23:53:09 »

Ello
Imie Krzycho
lat 30
Posiadam akwarium 540l z Azją.
GG 1188064

Poszukuje kogoś, kto zna się na Brzankach wszelakiej maści, głównie Sumatrzańskie.

pozdrawiam.
Zapisane
aurelia
Nowy
*
Wiadomości: 3


WWW
« Odpowiedz #473 : Grudzień 03, 2012, 07:28:14 »

cześć wszystkim, tutaj Aurelia, z Gdyni, właśnie zakładam akwarium i szukam pomocy w tej sprawie, mam nadzieję, że dobrze trafiłam Smiley
Zapisane

maarysiam
Nowy
*
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #474 : Grudzień 03, 2012, 16:31:29 »

Hej wszystkim Smiley Jestem Marysia i mam już akwarium z paroma rybkami ale chyba nie radze sobie za dobrze z nimi. Będę szukała tu pomocy od was Smiley
Zapisane

Potrzebuje drzwi antywłamaniowe. Pies niestety się nie sprawdził …
MonikaS
Nowy
*
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #475 : Grudzień 16, 2012, 15:13:29 »

Witam, jestem Monika i zaczynam swoją przygodę z akwarystyką.
Zapisane

NataliaB
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #476 : Grudzień 16, 2012, 21:04:37 »

Jestem Natalia, mieszkam pod Wrocławiem, oraz Witam wszystkich serdecznie.
Zapisane

mikus85
Mikołaj
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


« Odpowiedz #477 : Grudzień 16, 2012, 22:42:32 »

Witam wszystkich,

Jestem Mikołaj i od pewnego czasu śledzę forum w celach edukacyjnych. Po 7 latach przerwy (poprzednie akwarium pozostawiłem bratu) mam zamiar znów powrócić do hobby Wink
Zapisane
ala.fos90
Nowy
*
Wiadomości: 3

[url=http://www.bagat.eu/]transport do włoch[/url]


« Odpowiedz #478 : Grudzień 19, 2012, 18:38:56 »

hejka, tutaj Ala. moja mama jest fascynatką rybek. poświęca im tyle czasu, że powoli to się chyba przeradza w chorobę : D
Zapisane
lisowska88
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #479 : Styczeń 09, 2013, 13:25:13 »

czesc, Aśka jestem Smiley
Obecnie hoduje pielegnice z malawi;)
Zapisane

Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35
  Drukuj  
 
Skocz do: