Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 198698 razy)
majak
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #375 : Październik 07, 2010, 17:21:22 »

Witam wszystkich Smiley
Mam na imię Łukasz, 28 lat Sad Mieszkam w małej wiosce koło Płońska.
Postanowiłem założyć sobie akwarimu i na samym wejściu(zalogowaniu sie)uzyskałem naprawdę sporo cennych informacji za, które bardzo dziękuje Smiley
Kupiłem już akwarium 126L ,żwirek, grzałka 100W z tremostatem, filtr Aquael FAN3, termometr, mam już zamówioną pokrywę z oświetleniem.
Jak możecie to napiszcie co mi jeszcze potrzeba, może coś nie tak dobrałem, na co na początku powinienem zwrucić uwagę?
Poza chęcią założenia akwarium interesuję się sportem i grami video na konsolę nowej generacji jak Play Station 3
pozdrawiam.
Zapisane
starnaw
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #376 : Październik 13, 2010, 00:28:20 »

Witam...
Mam na imię Marcin i mam 28 lat... akwarystyką zajmuję się od czasów kiedy nie wiedzialem np o  Co2:) i jak nad akwa wisiała żarówka 80W:)mialem wtedy akwa może 60L.. póxniej miałem kilkuletnią przerwę z przyczyn niezaleznych odemnie z czym nie mogłem sobie poradzić:( no ale już wszystko wróciło do normy... obecnie baniak 300litrów.. dzięku takim forum pogłębiamy więdzę oraz wymieniamy sie pomyslami świetna rzecz.... pozdrawiam wszystkich cieplutko oraz zyczę jak najmniej glonów:)....
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 00:35:00 wysłane przez starnaw » Zapisane

Baniak 300L
Oświetlenie HQI 2x150W+2xT5 54W
Filtacja EHEIM,TETRA TEC 1200, KASKADA
Nawożenie CO2 butla,PG
Neon-Innesa
Non omnis moriar
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 335


Akwarium ma cieszyć ! :)


« Odpowiedz #377 : Październik 22, 2010, 21:38:11 »

Witam Smiley

Mam na Imię Łukasz, Mieszkam w Bytomiu, (Uwielbiam sport) trenowałem hokej na lodzie w Poloni Bytom 9lat, aktualnie trenuje piłke nożną w klubie GKS GROMNIK. Uczęszczam do LOiZ o profilu policyjnym w Gromniku mieszkam tam na stancji co weekend jezdze do domu Wink. Uwielbiam Chodzić do Kina na komedie, romanse, kino akcji, bajki tupu shrek, epoka lodowcowa. Moje hobby to oczywiscie akwarystyka zajmuje się tym od 2 lat ( mozna powiedzieć że kolega mnie zaraził codziennym chodzeniem do sklepu zoologicznego po rybki lub inne rzeczy), motoryzacjja aktualnie mam YAMAHE XJ 600N Prawko mam od 3 miesięcy, własnie zapisałem się na Kat. B Smiley
To wszystko o mnie Smiley
GG- 112-57-026

pozdrawiam
Zapisane

MatiQ
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67



« Odpowiedz #378 : Listopad 12, 2010, 20:14:35 »

Witam wszystkich mam na imię Mateusz pochodzę z Siemianowic Śląskich mam 14 lat. Interesuję się wędkarstwem i akwarystyką, ale także szukami walki najbardziej MMA i boks.
Akwarium mam od niedawna narazie małe, bo 126l niestety po 7l funkcjowania pękło.

Pozdrawiam wszystkich papa
Zapisane

Pozdrawiam wszystkich!
Mateusz D.
Szysza
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Co lubie w rybach? Wszystko :D


« Odpowiedz #379 : Grudzień 03, 2010, 13:50:39 »

Mam na imię Grzegorz i mam 12 lat. Mieszkam w Rzeszowie. Interesuje się rybami Cheesy i grą na gitarze.

POZDRO dla wszystkich!!!
Zapisane

Łukasz 26
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #380 : Grudzień 05, 2010, 21:06:35 »

siema jestem Łukasz z Bydgoszczy GG5990031 od niedawna mam akwarium i ciekawy jestem po jakim czasie moge wrzucić tam odłowione wczoraj głupiki (wczoraj się urodziły) mam 3 samice 1 samca 7 neonków glonojada i bojownika. ostatnio jak się nowe urodziły to zjadły je samice i bojownik przeżyła tylko 1 sztuka z 31.   
Zapisane
mrsabarth
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #381 : Grudzień 14, 2010, 20:31:07 »

Witam się i ja
w życiu akwa nie miałam, nigdy mnie do rybek nie ciągnęło, ale trafg chciał że dziś zamiast kupić badziewne chinskie prezenty dla dzieci pod choinkę trafiliśmy do zoologika i wyszliśmy z małym akwarium :-)
 mam nadzieję że damy sobie z tym radę i zapoczątkujemy jakąś rodzinną pasję :-)
Zapisane
Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #382 : Grudzień 14, 2010, 22:17:45 »

Witajcie,
 Jestem Andrzej i mam , no... za dużo lat... ale do emerytury jeszcze trochę brak...
Akwarystyką interesuje się od kiedy pamiętam... a roślinną dopiero od 2 lat. Mieszkam w Krakowie.
Jestem tez moderatorem na innym forum. Miło mi będzie Was poznać . Smiley
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #383 : Grudzień 16, 2010, 01:48:22 »

Cześć
Leszek, 29l, 2 dzieci, 1 żona. Dawniej pasja, która od jakiegoś czasu jest już coraz częściej tylko pracą to tworzenie stron internetowych. Interesuje się okresowo różnymi dziedzinami, ale ze stałych zainteresowań na pewno wymienię fotografikę, programowanie i oczywiście akwarystykę. Telewizorni unikam. Z muzyki preferuje kilka gatunków metalu w klimatach tych kapel: therion, metallica, tristania, tool, anathema, elend, theatre of tragedy, epica. Kto mnie bliżej pozna ten wie, że bardzo często budzi się we mnie prawdziwe zwierzę, którego natura mimo mojego wewnętrznego oporu i tak bierze nade mną górę. To zwierzę to ogromy leniwiec.
Z imieniem na początku posta skłamałem trochę. Tak naprawdę to na imię mam "Pozdrawiam" a nazwisko mam na literę R - dlatego właśnie podpisuję się zawsze "Pozdrawiam, R." Mam nadzieję, że nikt do tej pory nie pomylił tego z powszechnie stosowanym pozdrowieniem stosowanym przy zakończeniu wypowiedzi pisemnych w internecie. Ogólnie wierzę, że każdy za swoje zdrowie wypić potrafi, więc nie widzę powodu żeby jeszcze dodatkowo pozdrawiać każdego.

Swój akwarystyczny wątek prowadzę (link w stopce), ale mój wewnętrzny zwierz strasznie opóźnia wszelkie aktualizacje Wink.


Pozdrawiam, R.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 01:52:08 wysłane przez rodia » Zapisane
kikusia2kasia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 51


Bo nikt nie ma z nas tego, co mamy razem :)


« Odpowiedz #384 : Czerwiec 14, 2011, 20:55:02 »

Hej:)
Dopiero teraz trafiłam na ten wątek Embarrassed Smiley
Na imię mam Kasia, mieszkam w Bulowicach(mała wieś niedaleko Bielska-Białej), mam21 lat, studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne (II rok). Kocham dzieci. Uwielbiam grać na gitarze, na keyboardzie (niestety tylko ze słuchu, bo nuty to czarna magia dla mnie;) ).

Moje akwarium ma 112 l, podobają mi się jednak większe, na które nie mogę sobie na razie pozwolić (rodzice)  Roll Eyes Najbardziej jak na razie zafascynowały mnie pielęgniczki Ramireza. Mam dwie, różnej płci, pływają ze sobą często, ale nie umiem stwierdzić, czy są dobraną parą czy nie... hmmm...Pewnie nie. Ciekawi mnie podwodny świat, zwyczaje ryb, itp. Uwielbiam przeglądać to forum, czytać porady, itp. Mój nr gg to 6310430:)

Pozdrawiam serdecznie:)
Zapisane

Uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą, uśmiech serce poruszy... Smiley
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #385 : Czerwiec 14, 2011, 22:33:34 »

oby więcej użytkowników w taki właśnie sposób zaczynało na forum. Witamy Kasiu i zachęcamy do czynnego udziału w życiu naszej forumowej braci Smiley
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
kikusia2kasia
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 51


Bo nikt nie ma z nas tego, co mamy razem :)


« Odpowiedz #386 : Czerwiec 14, 2011, 23:03:00 »

Smiley Może na razie nie jestem zbyt "czynna", ale wynika to głównie z tego, że staram się najpierw szukać tu odpowiedzi na moje pytania, które przeważnie po jakimś czasie przekopywania znajduję, a nie chciałabym się powtarzać z pytaniami, żeby nie zaśmiecać;) To forum jest najlepsze i najbardziej "żywe" z tych, które do tej pory odwiedzałam:)
Zapisane

Uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą, uśmiech serce poruszy... Smiley
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #387 : Czerwiec 14, 2011, 23:53:27 »

No i przyszedł czas na mnie Wink
Mam na imię Filip. Mam 30 lat, ale przyznaję się oficjalnie do 18 Wink Zawód wyuczony-archeolog, wykonywany-barman ("Kocham Cię Polsko"...)
Akwarium w domu było odkąd pamiętam, ale zwykle nieudolnie zakładane i prowadzone. Po kilku latach przerwy spowodowanej brakiem miejsca na zbiornik, wróciłem do akwarystyki, studiując przedtem głównie to forum. Teraz stoją w mieszkaniu trzy baniaczki. Preferuję akwarystykę roślinną, choć niespełnioną pasją jest też hodowla krewetek.
Zapisane

mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #388 : Czerwiec 15, 2011, 05:40:26 »

Hej:)
Dopiero teraz trafiłam na ten wątek Embarrassed Smiley
Na imię mam Kasia, mieszkam w Bulowicach(mała wieś niedaleko Bielska-Białej), mam21 lat, studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne (II rok). Kocham dzieci. Uwielbiam grać na gitarze, na keyboardzie (niestety tylko ze słuchu, bo nuty to czarna magia dla mnie;) ).

Moje akwarium ma 112 l, podobają mi się jednak większe, na które nie mogę sobie na razie pozwolić (rodzice)  Roll Eyes Najbardziej jak na razie zafascynowały mnie pielęgniczki Ramireza. Mam dwie, różnej płci, pływają ze sobą często, ale nie umiem stwierdzić, czy są dobraną parą czy nie... hmmm...Pewnie nie. Ciekawi mnie podwodny świat, zwyczaje ryb, itp. Uwielbiam przeglądać to forum, czytać porady, itp. Mój nr gg to 6310430:)

Pozdrawiam serdecznie:)
Czekamy teraz na debiut Twojego baniaczka na forum w dziale "Nasze Akwaria".

Mam nadzieje, że zostaniesz u nas na stale Smiley

Mam 30 lat
Spoko Vento. Wyznaje filozofie, że facet zatrzymuje się na 30 a kobietom latka lecą Smiley

Zawód wyuczony-archeolog, wykonywany-barman ("Kocham Cię Polsko"...)
A kto powiedział, że archeolog nie może? Smiley
Zapisane

rafalkudlaty
Bywalec
****
Wiadomości: 401


« Odpowiedz #389 : Czerwiec 15, 2011, 07:59:25 »

sie nurmalnie wszyscy towarzyscy zrobili... Wink polece i ja. mam na imie rafal, kudlaty to ksywa ale nawet mama wola na mnie juz od kilku lat wlasnie kudlaty Grin mam 27lat i jestem wyksztalconym bezrobotnym z okolic nowego sacza. akwarystyka zaczalem sie interesowac stosunkowo niedawno z braku moznosci posiadania psa. teraz pies jest a baniakolubnosc pozostala. zaczynalem jak wiekszosc czyli od malego zbiornika i z jeszcze mniejsza wiedza, staram sie rozwijac i mysle, ze sprawa idzie w dobrym kierunku...
Zapisane

Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: