Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 199202 razy)
My Sensi
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 471


Jah Rastafari Haile Selassie


« Odpowiedz #345 : Luty 15, 2010, 22:27:48 »

Hej mam na imię Ania mam 24lata. Lubię kino,spacery i internet  Cheesy Akwarystyką zajmuje się od roku. Moje pierwsze akwarium miało 25l. Teraz mam 112l,właśnie jest w trakcie dojrzewania. Jak troszkę się zazieleni to wstawię zdjęcia.
Pozdrawiam wszystkich
Zapomniałabym pochodzę z okolic Bolesławca, woj. Dolnośląskie.
o to blisko mnie  Smiley
mam na imię Maciej i mieszkam w Chojnowie
od 4 lat interesuje się akwarystyką tak bardziej poważnie, obecnie mam dwa zbiorniki 98l i 54l
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 23:30:03 wysłane przez My Sensi » Zapisane


Ropek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 694


« Odpowiedz #346 : Luty 15, 2010, 23:12:18 »

A ja jestem Tomek. Mieszkam pod Chojnicami, studiuje dziennie w Gdańsku. Akwarystyką interesuje się od 14. roku życia, czyli jakieś 6 lat. Akwaria miewałem różne, ostatnio najbardziej kręcą mnie jakieś niewielkie biotopy.
Ponadto interesuję się informatyką, i troche survivalem.
Lubie muzykę głównie punk rock, hard rock, odrobinę heavy metal.
Zapisane

onael
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #347 : Luty 16, 2010, 15:36:31 »

Witam wszystkich, mam na imię Łukasz, jestem z Wałbrzycha.
Prowadzę swoja firmę doradczo - szkoleniową, prywatnie jestem zapalonym motocyklistą, nurkuję, latam na paralotni, jestem instruktorem survivalu i wiele innych Smiley
Akwarium prowadzę od czasów liceum, czyli jakieś 10 lat - jednakże zawsze to było małe akwarium z max. 10 rybkami.
Zapisane
gustawksp
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #348 : Luty 18, 2010, 00:12:05 »

witam.mam na imie Krzysiek, mam 36 lat.mieszkam w Filadelfi
Zapisane
punisher155
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


gg: 6162948


WWW
« Odpowiedz #349 : Luty 19, 2010, 21:01:01 »

Witam. Jestem Olek, mam 14lat i mieszkam w Rzeszowie. Akwarystyka niedawno zaczalem sie interesowac, wlasnie kupilem akwarium 112l profil. Ponadto interesuje sie informatyka i jazda na rowerze.
Zapisane
Acayra
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 69



« Odpowiedz #350 : Marzec 02, 2010, 21:53:28 »

Trochę nie ta kolejność, bo od tego tematu w sumie powinnam zacząć, a naskrobałam już parę innych postów. No, ale forum przeglądałam od góry Wink

Mam na imię Karolina, 25 lat, od 8 miesięcy szczęśliwa mężatka, jestem z Sulechowa (lubuskie).

Akwarystyka fascynowała mnie od dzieciństwa, ale dopiero teraz zaczynam mieć możliwości wcielenia marzeń w rzeczywistość. W tej tematyce jestem jeszcze na poziomie raczkującego bobaska i moje obecne akwaria (112l i 60l) to jeszcze nie jest to, do czego dążę, ale zaczyna się od małych kroczków, aby wreszcie dopiąć swego Smiley Boleję tylko nad faktem, że w moim mieście nie uświadczy się konkretnego sklepu zoologicznego. Najbliższe w Zielonej Górze, ale tam też nie widziałam nic "z prawdziwego zdarzenia". Pozostaje internet i allegro...

Pozostałe hobby: muzyka (mocne klimaty: metal, gothic), moja kochana psinka Amzi (jamnik szorstkowłosy), czytanie książek wszelkiego rodzaju.
Zapisane

emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #351 : Marzec 12, 2010, 12:53:49 »

Cześć. Mam na imię Adam. Mieszkam w Białymstoku, mam 34 lat. Akwarystyka interecuje sie od 20 lat Smiley. Obecnie mam baniaczek 112L, wczesniej mialem 240L, ale po pewnej przygodzie w wyniku której zmuszony bylem zmieniac parkiet w salonie(akwa sie najzwyczajniej rozkleiło) żona zdecydowala o zmniejszeniu litrażu ku mojej niekłamanej złości.......poczekam troszeczke i ponownie spróbuje zainstalowac wiekszy baniaczek hihihi
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Ludi15
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #352 : Kwiecień 16, 2010, 19:08:46 »

Siema Eniu! Ja mam na imie Dominik i mieszkam w Legnicy !
Fajnie c`nie ?
Zapisane

Pozdrawiam!

gg 4064065
MichalSTG
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #353 : Kwiecień 16, 2010, 22:33:54 »

Siemka nazywam się Michał . Mieszkam w Starogardzie Gdańskim . Mam 15 lat . Akwarystyką interesuje się już rok . Mam 3 akwaria 1. 70 litrowe 2. 25 litrowe 3. 20 litrowe . GG 9479806  Cheesy
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 22:35:37 wysłane przez MichalSTG » Zapisane

W 70 litrowym akwa mam :
10 neonów inessa ,
6 molinezji  ,
5 żałobniczek ,
1 kirysek ,
Marcin1703
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 34


« Odpowiedz #354 : Kwiecień 24, 2010, 05:30:46 »

Troszkę nie ta kolejność u mnie z postami za co przepraszam. Mam na imię Marcin, akwarystyką zajmuję się od nie dawna i coraz bardziej mnie to wciąga. Poza Rybkami w moim 25l ( na razie takie małe akwarium), posiadam jeszcze Legwana 115 cm. I powiem wam, że jak wychodzi z terrarium to często idzie do akwarium i w nie patrzy Smiley
Zapisane
M G
NIE NABIJAĆ POSTÓW
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 181


gg: 12084964


WWW
« Odpowiedz #355 : Kwiecień 24, 2010, 06:31:58 »

To jak pies Ludwiczka :p obserwuje ryby i się zastanawia którą tu schrupać
Zapisane

Cool I'm your Master Cool

http://www.akwa-pasja.pl

papa Pozdrawiam [/color
Jaroe
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79

Nie jestem najleprzy


« Odpowiedz #356 : Kwiecień 26, 2010, 11:05:12 »

Cześć mam na imie Jarek i 14lat .Posiadam akwarium od 2 msc szukałem hobby no i znalazłem
bostałem niezłego bzika na punkcie akwarystyki.
Mieszkam w Słupuie (to taka mała wieś koło lidzbarka welskiego)
GG nie mam Sad
Zapisane

Precz ze sztucznotą w akwarium !!!
(nie lubie np.statków i gupich zamków)
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #357 : Kwiecień 26, 2010, 14:23:00 »

Cytuj
Mieszkam w Słupuie (to taka mała wieś koło lidzbarka welskiego)
GG nie mam Sad
Sprawdzałem z ciekawości i nie mogę znaleźć. Czy nie pomyliłeś nazw miejscowości? Daj może link do google map z położeniem.
Zapisane
Acayra
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 69



« Odpowiedz #358 : Kwiecień 27, 2010, 20:36:15 »

Cytuj
Mieszkam w Słupuie (to taka mała wieś koło lidzbarka welskiego)
GG nie mam Sad
Sprawdzałem z ciekawości i nie mogę znaleźć. Czy nie pomyliłeś nazw miejscowości? Daj może link do google map z położeniem.

Jest miejscowość Słup, koło Lidzbarka (na płn-zach). Więc zapewne o tą nazwę chodziło Smiley
Zapisane

baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #359 : Kwiecień 28, 2010, 15:10:32 »

Mam na imię Andrzej mieszkam w Kielcach mam już sporo lat akwarystyką zajmuję się 22 lata choc bardziej profesionalnie i maniakalnie dopiero od roku.
Cześć mam na imie Jarek i 14lat .Posiadam akwarium od 2 msc szukałem hobby no i znalazłem
bostałem niezłego bzika na punkcie akwarystyki.
Mieszkam w Słupuie (to taka mała wieś koło lidzbarka welskiego)
GG nie mam Sad
Chłopie jak wypiłeś to nie pisz bo jak dla mnie to gubisz wtedy w co drugim wyrazie litery.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2010, 08:08:47 wysłane przez baniakmaniak » Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: