Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 199213 razy)
bebikk
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718

nowa przygoda z krewetkarium


« Odpowiedz #330 : Listopad 22, 2009, 14:17:17 »

mozliwe, nie mowie nie, jednak u mnie bylo jak opisalem ze udalo mi sie od malego a teraz staram sie by rownie dobrze a nawet lepiej w miare mozliwosci poszlo w wiekszym litrarzu Wink
Zapisane

w kupie siła więc napakujmy do 25l jak najwięcej ryb!
kamil4737
112l. lubie roslinki:)
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


112l hybryda


« Odpowiedz #331 : Listopad 29, 2009, 21:19:30 »

Hej
Jestem Kamil mam 17 lat , akwarystyką zajmuje sie od 4 lat, pierwsze akwarium 35 litrow ale to tylko wspomnienie , obecnie mam 112l, prowadze zbiornik w stylu low-tech...choc duzo eksperymentuje i to jest najlepsze co tu zrobic zeby było jeszcze lepiej  i staram sie caly czas zgłębiać swoją wiedze a jak wiemy człowiek uczy się całe życie.
gg 1033963
Pozdrawiam
Zapisane

fantasy_0911
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 214


« Odpowiedz #332 : Listopad 29, 2009, 21:59:56 »

Hey..
 Mam 20 lat. Przygode z akwarystyka zaczalem 3 lata temu.Kiedys rybki chodowala moja mama i wujek.Rowniez i ja dalem sie skusic, na poczatku mialem 45 litrow a w nim zbrojniki gupiki i molinezje xD od czegos trzeba zaczac..zaczely mi sie rozmnazac, spodobalo mi sie to i kupilem  25 l zeby miec gdzie trzymac moje maluchy:D wkoncu zdecydowalem sie na 112litrow i nadal jest mi malo:) w przyszlosci planuje posklejac baniak prynajmniej 500litrowy ...Caly czas poszerzam swoja wiedze a to na forum a to z ksiazek.Od malego interesowaly mnie zwierzaki-czego to ja niemialem;) chomiki,swinki morskie,papuzki, kroliki,koty i psy. Po za nimi interesuje sie elektronika, nowosciami, lubie las i przyrode ,lubie dobre filmy,  muzyke i komputery..ale nic tak mnie niepochlonelo jak rybki, niewyobrazam sobie bez nich zycia  papa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 19:12:59 wysłane przez fantasy_0911 » Zapisane
tomto1
*****
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 279


Sing Hallelujah !


« Odpowiedz #333 : Grudzień 30, 2009, 19:56:27 »

Witam,

mam na imię Dawid, jestem z Bielska-Białej lal 16 lat. Akwarystyką zajmuję się od dobrych 4 lat, powoli wchodzę w ten bardziej zaawansowany "tryb" choć to jeszcze nie to o czym marzę.  Wink
Zaczynałem od 25 l a w nim Gupiki, mieczyki, Molinezje, Glonojady w dużych ilościach - przeszłość. Teraz moją pasja stają się chyba mcharia i holendry  Good !. W przyszłości zamierzam postawić w mieszkaniu baniak 200<.
Poza tym interesuję się wspinaczką górską, uprawiam hiking szczególnie po Tatrach i po Beskidach - z niezłym skutkiem, zdobyłem już większość ważnych szczytów w promieniu 25 km  Wink Trenuję piłkę ręczną - kolejna z moich pasji, lubię się wybrać na dobrą imprezę i pobalować z panienkami.  Embarrassed
Czołem  Cheesy
Zapisane
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #334 : Grudzień 31, 2009, 01:30:57 »

Hejka, mam na imię Dawid Ochojski i mam 11 lat, mieszkam w Irlandii Północnej ale urodziłem sie w Rybniku,Polska. Mieszkam na wyspach 3 lata i czytam bardzo dużo książek na temat krabów, i innych skorupiaków. Akwarystką zajmuje sie około 5 lat. Mam 64L w moim pokoju a w nim rak czerwonoszczypcowy z Australii.
Umie Moonwalk i trochę Break Dance, spedzam czasami 5 godzin pszy kompie, a jak nie to pszed telewizorem albo gram w Wii Sports Resort.
Niedawno ( 5 lat temu ) interesowałem sie Pokémonami Tongue i moje hobby było o Titaniku. Potem zmieniło mi sie hobby, na samoloty.
GG 4093058 Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 01:33:35 wysłane przez kraby1 » Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
Thedevil
Marzy mi się dzień...
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 601



« Odpowiedz #335 : Grudzień 31, 2009, 15:41:50 »

Hej:)
Mam na imię Bartek. Mam 25 lat kończę studia chemiczne we Wrocławiu, ale zostaję na doktoracie Wink Pochodzę z Legnicy. W akwarium żyję od 3 miesięcy Wink Lubię czytać, grać w TV nie patrzę wolę oglądać swoje akwa Wink Cheesy Jestem także ratownikiem WOPR przepadam za pływaniem Wink gg 8737135 Wink
Zapisane

... w którym samochód pozostawi nie większy ślad jak łódź płynąca po oceanie...

Moja Nowa Kosta IWAGUMI http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/moje-nowe-pierwsze-akwa-30l/
Suchyy
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #336 : Styczeń 07, 2010, 14:46:18 »

Cześć wszystkim !

Mam na imię Mateusz lat 23. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Akwarystyką interesuję się od 5 lat.
Pochodzę z okolic Zielonej Góry, We Wrocku narazie nie posiadam akwarium, ale powoli organizuję 300 litrowy baniaczek. Mam nadzieję ze będe czasem pomocny na forum i posłużę dobrą radą mniej doświadczonym Smiley 

Pozdrawiam Suchyy.

gg 385511
Zapisane
Śnieżynka16
Hobby-->PAsja-->Obsesja...
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 37


Moje ulubione rybki.Może kiedyś będe je miała?. ;)


« Odpowiedz #337 : Styczeń 07, 2010, 16:07:54 »

Witam wszystkich. Nazywam się Gosia, mam 16 lat, i mieszkam w Zabrzu (woj. Śląskie) . Akwarystyką interesuję się od prawie 3 lat, i bardzo to lubię. Moją pasją jest właśnie akwarystyka, sztuki walki (obecnie trenuję Aikido, MMA oraz Kobudo) oraz gra w siatkówkę SmileySmiley  Na tą chwilę posiadam akwarium 25 litrowe, w tym oczywiście gupiki, ale sporo wiem o akwarystyce jak i o biologi, i jestem w trakcie przekonywania rodziców do akwarium 300 litrowego. Wink)

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę sukcesów. !!   Cool Cool Cool Cool    Cheesy    Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane

''Akwarystyka to nieuleczalna choroba.''    przez tą chorobę umrę!!!


^^...  Nie Kupujcie Kuli!!!  Żadne stworzenie nie chce być trzymane w ciasnocie, ty również nie chciałbyś... ^^
Hubikopter
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1023


Moje skromne 620l 200x40x77


WWW
« Odpowiedz #338 : Styczeń 07, 2010, 18:18:21 »

Nazywam się Hubert Kuczma i mam 16 lat rybki mam od 2,5 roku posiadam akwarium 480l i pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego. Hoduję pielęgnice i sumy. Interesuję się piłką nożną i innymi sportami oraz oczywiście rybkami Wink. Jakby ktoś miał pytania o pielęgnice to chętnie podzielę się swoją rozległą wiedzą akurat na ten temat Cheesy. Z okazji Nowego Roku życzę wszystkim dużo zdrowia dla nich i ich pupili oraz rodziny.
Zapisane
motopsycho
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #339 : Styczeń 19, 2010, 15:04:13 »

Witam.Nazywam sie Tomek.Mam 30 lat. Mieszkam a Anglii.Zainteresowania to gra na perkusji,motocykle,volkswageny.Mialem kiedys akwarium(jakies 17 lat temu).Mam nadzieje,ze teraz juz jako dorosła osoba powroce do tego hobby.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych czcicieli akwarium!! Wink
Zapisane
nati
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 29


« Odpowiedz #340 : Styczeń 22, 2010, 09:38:29 »

Witam wszystkich! papa Mam na imię Marta i jestem z Elbląga.Mam 28 lat,moja przygoda z akwarystyką zaczęła się właściwie w dzieciństwie kiedy to chorowałam na płuca i mój tata założył w moim pokoju akwarium żeby było wilgotne powietrze.Jak sobie przypomnę to akwa ramowe i pompkę która chodziła jak traktor Cheesy Od tamtej pory złapałam bakcyla i z przerwami hoduję rybki.Niestety z braku miejsca mam baniaczek tylko 126 litrowy ale wszystko przede mną ;)Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia,bez glonów Wink
Zapisane
Baśpol
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 200



« Odpowiedz #341 : Styczeń 24, 2010, 19:25:03 »

HEJ! Jestem Michał mam 12 lat i pochodze z okolic Tarnowa. Z akwarystyka miałem doczynienia 3 lata temu gdy z rodzicami założyliśmy akwarium. Było ono rok lecz rybki zaczeły chorować i zdechły Cry. Teraz po dwóch latach odnowa zaczynam interesować się akwarystyką.
Zapisane

pawloo00
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


« Odpowiedz #342 : Styczeń 27, 2010, 17:43:28 »

Witam jestem paweł mam 14lat pochodzę z poznania kiedy miałem 8 lat mój brat kupił akwarium 15litrowe:D 3 miesiące po tym jak on kupił wmawiałem mamie żeby mi kupiła też,I kupiła interesuje sie akwarystyką od 5lat (w tym było rok przerwy)Obecnie posiadam 3 akwaria i zamierzam w tym miesiącu założyć 4:)
Zapisane
aneczka2324
Nowy
*
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #343 : Luty 13, 2010, 21:26:55 »

Hej mam na imię Ania mam 24lata. Lubię kino,spacery i internet  Cheesy Akwarystyką zajmuje się od roku. Moje pierwsze akwarium miało 25l. Teraz mam 112l,właśnie jest w trakcie dojrzewania. Jak troszkę się zazieleni to wstawię zdjęcia.
Pozdrawiam wszystkich
Zapomniałabym pochodzę z okolic Bolesławca, woj. Dolnośląskie.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 00:20:14 wysłane przez Grajewiak » Zapisane
black75
wieczorkami
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 253


Glonek...znikł,jak amba fatima-naprawdę nigdzie go


WWW
« Odpowiedz #344 : Luty 15, 2010, 21:50:29 »

hej,mam na imię Marcin i mam lat...hmmm,35  Wink Ktoś pomyśli że staruszek jestem na nowe hobby-ale złapałem zajawkę z przed można powiedzieć cwierć wieku. Miałem wdedy przez jakiś czas akwarium ramowe i terkoczącą pompkę.Mama wtedy zlikwidowała mi akwarium pod moją nieobecność bo nie chciałem w nim sprzątać  Embarrassed
Teraz po latach postanowiłem spróbować,dla siebie i dzieci.Dużo moze na ten temat nie wiem,ale po to jest umysł by go podszkolić  Grin z czasem myślę ze sie wszystko wyklaruje i zaszczepię bakcyla dzieciakom.
Nie pogardzę żadną radą,a więc zachęcam do wymiany doświadczeń  Smiley Pochodzę z Mazur i tu mieszkam...
Zapisane

akwen 112l
16neonków- 8gupiki - 8molinezje -5kirysków panda-1zbrojnik niebieski- 30 Helenki i Krewetki Babaulti 15 szt.

kostka 30l
6 Helenki -
Bojownik z tarłe
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: