Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: poronienia u gupiczki  (Przeczytany 1534 razy)
kertyz
Nowy
*
Wiadomości: 26


« : Lipiec 01, 2008, 10:15:47 »

Witajcie mam kilka gupików. wiele się naszukałam by znależć te które by mi pasowały i mam samca jak na gupika dosc spory ok 4 cm z ogonem. Specjalnie dla niego szukałam samiczek dosc sporych tzn, najwieksze jakie mozna było dostac. Po zajsciu w ciąże przeniosłam ja do mniejszego akwarium by tam spokojnie doczekała porodu. warunki miała b dobre ale niestety w trakcie porodu zauważyłam ze rybki rodzą sie nie w pełni ukształtowane, niektore z nich żyly ale po pewnym czasie zdechły nie mam takiego problemu z mniejszymi samcami.
NIe wiem czy chodzi o materiał genetyczny od samca czy o cos innego ale najprawdopodobniej o to pierwsze bo rybeczki jak na niemowlaki było duuuuze a wczoraj mi sie przytrafiła zupa rybna, w filtrze sietka zabezpieczająca rurkę do filtra spadła w nocy i niestety rano jak zajrzałam do filtra była zupa rybna z narybku. troche rybci zostało na szczescie
Zapisane
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #1 : Lipiec 01, 2008, 12:13:11 »

w filtrze sietka zabezpieczająca rurkę do filtra spadła w nocy i niestety rano jak zajrzałam do filtra była zupa rybna z narybku. troche rybci zostało na szczescie
MASAKRA!!!
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: