Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Pomocy!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomocy!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(  (Przeczytany 1034 razy)
lu_siwy
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Czerwiec 23, 2008, 14:54:06 »

 Cry po bardzo dlugim okresie zdecydowalem sie ponownie na zalozenie akwarium jakis miesiac temu wszystko bylo oka do czasu teraz nagle z dnia na dzien rybki umieraja praktycznie co 2 dzien wyciagam martwa rybe z wody mam a raczej mialem juz teraz skalary kiryski neony i kilka jeszcze innych nie wiem naprawde co sie dzieje  Sad prosze o pomoc z gory dziekuje pozdrawiam
Zapisane
tedy87
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396



« Odpowiedz #1 : Czerwiec 23, 2008, 14:58:00 »

wróżkami tutaj nie jesteśmy więc szczegóły podaj
zbiornik ryby sprzęt woda itp..
Zapisane

NI MA MNIE JUŻ TU: (((

papuga1993
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 25, 2008, 22:38:49 »

Po pierwsze tak jak kolega mówi podaj szczegóły Smiley a po drugie jakie masz akwarium ;)i jeszcze jedno przez pierwszy miesiąc radziłbym dać kilka gupiczków tak na poczatek to wytrzymałe rybki ;p
Zapisane
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #3 : Czerwiec 26, 2008, 08:36:31 »

Zbadaj koniecznie parametry wody - to może być zatrucie. Jak nie masz testów zanieś wodę do zoologicznego to Ci za drobna opłatą zbadają..
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: