Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Dla mojej rybki "pękł" brzuch....
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dla mojej rybki "pękł" brzuch....  (Przeczytany 2183 razy)
primelka
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Czerwiec 25, 2008, 10:27:23 »

Proszę o pomoc. Dzisiaj rano znalazłam nieżywą rybkę w moim akwarium, pływała z pękniętym brzuchem,a z niego wystawało cos przypominające jajeczka. Potem zauważyłam w akwarium maleńką, młodą rybkę. Czy moja rybka umarła na wskótek porodu? Co powinnam zrobić? Prosze o wytłumaczenie mi tego... z góry dziękuje.
Zapisane
Toxic
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 340



« Odpowiedz #1 : Czerwiec 25, 2008, 13:56:01 »

Jaka to była ryba? Najprawdopodobniej zdechła z innych powodów, a brzuch otworzyły jej inne ryby - zaczęły ją konsumować.
Zapisane

Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 25, 2008, 14:18:51 »

A może masz coś ostrego w akwarium? Jakieś ostre muszle, zamki ?
Wiem,tylko domysły..
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
19maciej19
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 244


Akwarystyka hobby na całe życie


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 25, 2008, 18:26:47 »

Moim zdaniem było tak>
Rybka była kotna
Zdechła z niewiadomych przyczyn
A rybki zaczeły sprzątać  Tongue
Zapisane

63l Roślinne
Obsada w budowie Cheesy
primelka
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 25, 2008, 21:19:50 »

W moim akwarium ostrych przedmiotów nie ma... Co najwyżęj to  liście lub ogon samca...
Zapisane
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #5 : Czerwiec 26, 2008, 09:01:52 »

Wydaje mi się tak jak kolegom - zdechła i rybki ją "otworzyły". Teraz zostaje Ci obserwować inne rybki, czy nie zachowują sie podejrzanie i czy wszysko z nimi ok.
Powodzenia! Smiley
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: